Sinan Akçıl Marin Panorama'dan ev aldı

PAYLAŞ
Sinan Akçıl Marin Panorama'dan ev aldı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Zaferli sanatçılar Sinan Akçıl ve Ömür Gedik evvelki gün Eviz Yapının Kuşadası ’nda esasını attığı Marin Panorama projesinin tanıtım gecesine katıldılar. Enbe orkestrasının sahne aldığı gecede konuklar doyasıya eğlendi. 

AKÇIL EVLİLİK HAZIRLIĞINDA 

Tanıtım gecesine katılan Sinan Akçıl Proje sahibi Şakir Eviz ile Basın üyelerinin sorularını cevapladı. Kuşadası ’nda tatil yapmayı ayrıcalık olarak gördüğünü söyleyen Akçıl projenin ilk evinin anahtarını da teslim aldı. Evin anahtarını kasasında saklayacağını söyleyen Akçıl “ Bu evi evleneceğim kadın ile yaşamak için aldım evlerin ilk teslim tarihi 30 ay sonrasınaymış, herhalde ben de o zamana kadar evlenmiş olurum ve anahtarı evleneceğim kadına verip, evi ona hediye ederim, bunu çok istiyorum” diyerek evliliğe hazır olduğunu belirtti.

CENTİLMEN ERKEK BULMAK GÜÇ 

Tanıtım gecesine katılan bir değişik ad da zaferli şarkıcı Ömür gedik oldu. Kuşadası ’nı çok sevdiğini ve her yaz kesinlikle tatile geldiğini belirten Gedik Sinan Akçıl ’ın  bu evi evleneceğim kadına alıyorum demesi üzerine böyle centilmen erkekler artık kalmadı diyerek Ferhat Göçer ’e Tatlı bir yollama yaptı.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı