skate.'in Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

PAYLAŞ
skate.'in Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Full Circle tarafından geliştirilen kaykay oyunu skate. için yeni oynanış görüntüleri ve bilgiler yayınlandı.

Full Circle ’daki imalcilerin oyunun oynanış sistemine ve geliştirilme safhasına dair yorumlarını görebileceğiniz ¨The Board Room 3. Bölüm¨ videosunu buradan izleyebilirsiniz. Açıklanan ehemmiyetli bilgileri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yayınlanan videoda üretimciler; reyin içindeki etkinlikleri, ödülleri ve deneyimleri izleyenlerle paylaşıyor.

Öncelikle, skate. ’te mikro ödeme sisteminin yer almayacağını belirtmekte fayda var. Reyin hakkındaki bir öteki ehemmiyetli başlık ise Activities ismi verilen ve devamlı değişkenlik gösteren reyin tipleri. Bu ana modun altında yer alacak etkinlikler asıllığın hudutlarını zorlayacak ve oyuncuların unutulmaz anlar yaşamalarını sağlayacak. Activities şu an için dört değişik reyin tipinden oluşuyor: Tek karakter bir mod olan ve devamlı olarak değişkenlik gösteren Challenges, her kezinde değişik bir reyin deneyimi sunacak. Çok oyuncuyla oynanabilecek olan Pop-ups, şehirde devingen olarak yer alan misyonlardan oluşuyor. Tüm skate. oyuncu topluluğunun katılımına sarih olan Community Events ’in yanı gizeme oyuncuların birbirleriyle tanışmalarını ve bunu yaparken pratik yapmalarını veya becerilerini sergilemelerini sağlayan Throwdowns da öteki etkinlik başlıklarını oluşturuyor.

Şehrin getirdiği dikey reyin alanının kullanılmasını isteyen üretimciler, Climbing Challenges isminde bir başlık üzerinde çalışıyor. Tag, başka bir deyişle ¨ebelemece¨ veya ¨elim sende¨ olarak deyim edebileceğimiz mod ise imalcilerin üzerinde çalıştıkları bir başka cümbüşlü reyin tipi

Kaykay deneyiminin en iyi biçimde yaşanmasını sağlamak için çalışan Full Circle takımı, oyunun geçtiği San Vansterdam ’daki her türlü etkinliğin bir ödül kazandıracağını ve bu sayede oyuncuların, kişiliklerini diledikleri gibi şahsileştirebileceklerini belirtiyor.

Şayet oyunun geliştirilme evresinde rol almak isterseniz skate adresinden kayıt olabilir ve bir ¨tester¨ olarak seçilirseniz geri bildirim sağlayarak oyunun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Şimdilik yalnızca PC için geçerli olan bu sistemin yakında konsollar için de aktive edileceğini belirtelim.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı