Sömestir Tatiline Dair Her Şey Hepsiburada'da

PAYLAŞ
Sömestir Tatiline Dair Her Şey Hepsiburada'da
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -
İçeriği Oyla

Hepsiburada, bu yarı sene tatilini evde veya dışarıda geçirecek çocuklar için aileleriyle yapacak pek çok aktiflik fikri sunuyor. Karne hediyesi tekliflerinden, sömestir tatili etkinlik seçeneklerine kadar yarı sene tatilini tüm aile için cümbüşlü kılacak her şey Hepsiburada ’da 

2022 – 2023 öğretim senesinin ilk yarısının sonuna yanaştığımız bu günlerde, karne hediyesi ve yarı sene tatilinde çocuklarıyla yapacak etkinlik arayışında olan anne – babaların adresi Hepsiburada oluyor. 

44 ’deri fazla kategoride, milyonlarca mahsule ev sahipliği yapan Hepsiburada, her bütçeye uygun seçenek tatil teklifleri ve karne hediyeleriyle aileleri mutlu ediyor. Çocuklarıyla evde zaman geçirecek aileler, pijama partisi, film sevinci yapma, sanat atölyesi, Puzzle ve maketlerle hobiler, kutu oyunları için pek çok seçeneği Hepsiburada ’da bulabiliyor. 

Ev dışında yapılacak, kamp serüveni, hafta sonu pikniği, bisiklet gezisi, kayak tatili gibi cümbüşlü etkinlik teklifleri için lüzumlu tüm mahsuller uygun maliyete Hepsiburada ’da ebeveynleri bekliyor. 

Çocukların bırakılmazı oyuncak; 

Geçtiğimiz sene 3,6 milyondan fazla oyuncağı çocuklarla buluşturan Hepsiburada, ailelerin karne hediyesi bulma telaşına da 16-19 Ocak tarihleri arasında yapacağı Oyuncak Şenliği Kampanyası ile çözüm buluyor. Oyuncak kategorisinde pek çok mahsulde yapılacak indirimlere ek, alaka gören markalarda da 200 TL ’ye 20 TL ek indirim fırsatı Hepsiburada ’da. 

Ne hediye alacağına bir cinsli karar veremeyen aileler için 2023 senesinin oyuncak trendine de ışık yakalayan Hepsiburada ’da çocuk gelişimini destekleyen eğlen-bil-keşfet mottosuna uygun mahsullerin öne çıktığı görülüyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir