Suni Zekâ destekli yazılımlar ile işinizi geleceğe hazırlayın

PAYLAŞ
Suni Zekâ destekli yazılımlar ile işinizi geleceğe hazırlayın
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

İrtibat ve haberleşme taşıtlarından yevmiye yaşamda kullanılan makinelere, eğitimde kullanılan bilme taşıtlarından çalışma yaşamını kolaylaştıran uygulamalara kadar yaşamımızın her noktasında karşımıza çıkan yazılım ve teknoloji, süratle gelişimine devam ediyor. Teknoloji işletmeleri tarafından kullanıma sunulan her yeni ürün ve hizmetin tesirleri de elbette derinden seziliyor. 

2021 senesinde çalışmalarına başlayan ve yazılım teknolojilerini herkes için erişilebilir kılmayı hedefleyen teknoloji işletmesi Dijital Gen, dijital mutasyon rüzgarlarının süratle estiği günümüz iş yaşamında  fertsel ve müessesesel yazılım teknolojileri ile iş hayatını kolaştıracak bir hayli ürün ve hizmetiyle firmaların bu mutasyon yolculuklarına destek olmayı sürdürüyor. 

Suni Zekâ Destekli Yazılımlar ile İş Güvenliğine Değişik Bir Bakış

İş yaşamımızı şimdiden değiştirmeye başlayan ve gelecekte yaşanacak olan daha büyük başkalaşımların habercisi olan suni zekâ destekli yazılım hizmetleri, işini geleceğe hazır hale getirmek isteyen her şirketin gündeminde yer alması gereken en ehemmiyetli teknolojilerin arasında yerini almış gidişatta. Dijital Gen ’in firmaların lüzumlarına uygun ve özelleştirilerek hazırlanan suni zekâ kamera sistemleri sayesinde iş kazalarının önüne geçmek çok daha kolay hale geliyor. 

AI Tabanlı Yeni Nesil Sistemler

Tüm iş alanlarında mutasyon sağlayan suni zekâ, her alanda olduğu gibi işlevselliği desteklemek ismine güvenliği de AI tabanlı yeni sistemlere vazgeçiyor. Suni zekâ destekli kamera, sensör ve hakimiyet oturumu aygıtlarından oluşan sistemler sayesinde suratlarca görüntü aynı anda tespit edip, değerlendirip oluşabilecek kaza tehlikelerinin önüne geçerek ihtiyat almayı sağlıyor. Böylece kurulan suni zekâ destekli kamera ve hakimiyet sistemleri sayesinde fabrikalar, benzin istasyonları ve inşaat sahaları vb alanlarda can ve mülk güvenliği korunmuş oluyor.

Yazılım teknolojilerinin yaşamın her alanında büyük ve köklü metamorfozlar sağladığına dikkat toplayan Dijital Gen kurucusu Sercan Kasım, ‘ ’ Yazılım tutku, kesintisiz olarak çalışma ve bilme isteğinin bir arada olduğu, doğru tespitler ve hayal eforu ile yaşamı her alanda kolaylaştıran çözümler sunmanın muhtemel olduğu bir alan. Ortaya çıkan galibiyetler de yeni çalışmalar için en büyük motivasyonu oluşturuyor. Takımımızla beraber ürün ve hizmetlerimizi kesintisiz olarak geliştirmeyi ve hakikat odağımız olan müessesesel çözümlerimizi sektörde eşsiz kılmayı hedefliyoruz. ’ ’ dedi. 

 

Kaynak: adamnedio.com