TCL Electronics en yeni QLED ve Mini LED TV'lerini tanıttı

PAYLAŞ
TCL Electronics en yeni QLED ve Mini LED TV'lerini tanıttı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dünyanın en çok seçim edilen ikinci, 98 inç kategorisinde dünyanın lider televizyon markasıTCL, yeni Google TV ailesini tanıttı. Üstün ses ve görüntü teknolojilerine sahip TCL ’in yenilikçi Mini LED ve QLED TV modelleri haziran ayından itibaren Türkiye ’de satışta olacak.

Ürünlerini Türkiye ’de Bilkom Teminatıyla pazara sunan TCL Electronics, yeni modellerle Google TV ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. TCL ’in Bilkom iş birliğiyle Türkiye ’de üretilecek olan yeni nesil Mini LED ve QLED televizyonları; gelişmiş parlaklık, tasarım ve ses özellikleriyle geliyor. 50 inçten 98 inçe kadar daha fazla ekran alternatifine sahip TCL televizyonlar, performans odaklı geliştirmeleri ve reyin tecrübesini bir üst seviyeye çıkaran özellikleri ile dikkat topluyor. 

Yenilikçi Ekran Teknolojisiyle Hayal Eforunuzu Artırın

Mini LED teknolojisinin lideri ve lideri olan TCL, Mini LED TV serisinin en yeni azası olan C845, HDR 2000 nit ile bugüne kadarki azami parlaklık seviyelerine erişmek için ebedî kontrast ebatları, yüksek bereketlilik ve geniş ışık açılı Mini LED ’ler ile sağlanan daha fazla yerel karartma bölgesi ile çalışıyor. 55”, 65”, 75” ve 85” modelleri bulunan ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen TCL C845, Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos sayesinde eşsiz ses ile beraber fantastik görüntü niteliği sunuyor.

Tertemiz C745 ve C645 QLED TV ’ler ile Rakamsız Renk ve Ebedî Cümbüş

TCL ’in oyuncular için geliştirdiği TCL C745, QLED teknolojisini Full Array Local Dimming teknolojisi, 4K HDR, sektör lideri 144Hz VRR yenileme sürati ve pürüzsüz, belirgin ve renkli HDR görüntü niteliği için 240Hz Reyin Süratlendirici ile birleştiriyor. HDR 1000 nit parlaklık ve AiPQ Processor 3.0 ile desteklenen C745, FreeSync Premium Pro ile HDR oyunları, filmleri ve öteki içerikleri oynatırken fantastik bir kullanıcı tecrübeyi sağlıyor; görüntüdeki yırtılma ve donma meseleleri en düşük seviyeye sürüklüyor. 

Yeni TCL C645 ise, fantastik renk ifadesi için TCL QLED teknolojisiyle donatılmış, Dolby Vision ve Dolby Atmos sertifikalı ve 120 HZ Reyin Süratlendirici ile yüksek nitelikli ve etkileşimli ev cümbüşü tecrübeleri arayanlar için harikulade bir alternatif haline geliyor.

TCL MEA Genel Müdürü Sunny Yang yeni tanıtımla alakalı olarak şunları söyledi: “TCL ’in en yeni nesil Mini LED ve QLED TV ’lerini Orta Doğu ve Afrika pazarına sunmaktan mutluluk dinliyoruz. Emelimiz, büyüyen harcayıcılarımızın lüzumlarına hizmet etmek ve onlara birinci sınıf, fantastik bir cümbüş tecrübeyi için en son teknolojiyi sunmaktır. Ayrıca yaşamlarını basitleştirecek ev aletleri alanındaki en son ürünlerimizi de sergilemek için sabırsızlanıyoruz.”

TCL MEA Kıdemli Pazarlama Müdürü Mohammed Minhajuddin şunları söyledi: “TCL ’in MEA bölgesindeki gelişmesi geçtiğimiz sene gerçekten dikkat çekici oldu. MEA bölgesindeki TV portföyümüzü genişleterek, alıcılarımıza lüzumlarına ve alaka alanlarına uygun teknolojiyle şahsileştirebilecekleri daha fazla alternatif sunuyoruz. Ürünlerimizin niteliği, geleceğe müteveccih maksatlarımızı daha da ileriye taşımada hayati bir rol oynadıklarını gösteriyor.”

TCL ’in 2023 Google TV ürün ailesi Haziran ayı itibariyle Bilkom ’un yaygın online ve fiziksel satış ağında satışta olacak. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı