Tüm banka hesapları CEPTETEB ile tek bir ekranda

PAYLAŞ
Tüm banka hesapları CEPTETEB ile tek bir ekranda
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk Ekonomi Bankası ’nın TEB dijital bankacılık platformu CEPTETEB, alıcılarına basitlik sunmaya devam ediyor. Alıcılarının diğer bankalardaki vadesiz hesaplarına tek ekranda erişme imkânı sunmaya başlayan CEPTETEB ’in yeni hizmetinden tüm fertsel ve tüzel alıcıları yararlanabiliyor. 

 

CEPTETEB Mobil, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB İŞTE Mobil ve Müessesesel İnternet Şubesi ’nin “Hesaplar” menüsünden diğer banka hesabı ekleme operasyonlarını bitiren alıcılar diğer bankalarda bulunan hesaplarına ait ayrıntı bilgileri görüntüleme, bakiye görüntüleme ve para transferleri operasyonlarını yapabiliyor. 

 

TEB Fertsel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Takviyecisi Gökhan Mendi, alıcıların bankacılık gereksinimlerini dijital kanallar üzerinden devamlı olarak karşılaması için aksiyonlar aldıklarına dikkat toplayarak, fark yaratacak projeleri yaşama geçirmek için çalıştıklarını söyledi. Mendi, “2023 yılında da taktiklerimizin esasında alıcılarımızın temenni ve gereksinimlerini karşılamak yer alıyor. Bu kapsamda pratik müracaat ve kullanım imkânı sunan ürün ve hizmet yelpazemize ek olarak, alıcılarımızın temennileri güzergahında danışmanlık, sürdürülebilirlik ve tecrübe odaklı projelere öncelik veriyoruz.” dedi.

 

Bankacılık sektöründe dijital mutasyonla birlikte sarih bankacılığın ehemmiyet kazanmaya başladığına dikkat toplayan Mendi, “Sarih bankacılık uygulamaları alıcılarımıza tek tek değişik banka uygulamalarına girmeleri yerine hesaplarını tek bir banka uygulaması üzerinden izleme basitliği sağlıyor. TEB olarak yaptığımız geliştirmelerle, yüzde surat dijital alıcı edinim süreci ile başlayan ve sarih bankacılık, servis bankacılığı ve yeni dijital bankacılık idaremeliği ile devam eden bu mutasyona süratle geçim sağlıyoruz. Önümüzdeki yarıyıllarda bu alandaki yaşanacak büyümeleri yakından takip ederek alıcılarımızın temennilerini en iyi tecrübeyle karşılayacak çözümleri sunmaya devam edeceğiz. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı