Türk Telekom GAMEON'un iletişim sponsoru olduğu heyecan dolu turnuva; Valorant Challengers Türkiye: Birlik Ligi'nde kazanan Digital Athletics

PAYLAŞ
Türk Telekom GAMEON'un iletişim sponsoru olduğu heyecan dolu turnuva; Valorant Challengers Türkiye: Birlik Ligi'nde kazanan Digital Athletics
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk Telekom ’un reyin tecrübesini kuvvetlendiren markası GAMEON ’un irtibat sponsoru olduğu Valorant Challengers Türkiye: Birlik Ligi ’nde kazanan Digital Athletics oldu. ESA Esports Arena ’da tertip edilen turnuvada kupayı kaldıran Digital Athletics, Ascension Turnuvası ’na gitmeye hak kazanırken, 160.000 TL ’lik mükâfatın sahibi oldu.

Oyunculara özel internet kampanyaları ve reyin odaklı bir hayli fayda ile oyuncuları kuvvetlendiren Türk Telekom hakikatleştirdiği eSpor yatırımları ile de ekosistemin büyümesinde lider rol alıyor. Türk Telekom GAMEON ’un irtibat sponsorluğunu üstlendiği, dünyada ve Türkiye ’de milyonlarca eSpor oyuncusu tarafından coşkuyla takip edilen Valorant Challengers Türkiye: Birlik Ligi ’nde Büyük Final ’in ardından kazanan ekip Digital Athletics oldu. 

S2G Esports karşısında 3-0 ’lık skorla kupaya uzanan Digital Athletics, 160.000 TL ’lik büyük mükâfatın sahibi olurken Valorant Ascension Turnuvası ’nda boy gösterme hakkı kazandı. Digital Athletics, 2024 ve 2025 EMEA Ligi ’ne bilet alabilmek için Haziran 2023 ’te başlayacak grup safhalarında gayret edecek. İkincilik madalyasını alan S2G Esports, 75.000 TL ’lik mükâfata erişti ve Ascension Turnuvası ’na play-in ’den katılmaya hak kazandı.

Katılımcılar, faallik alanındaki GAMEON standında reyin turnuvaları ve bilgi müsabakaları ile cümbüşlü süre geçirirken, turnuva kapsamında seride üst düzey performans sergileyen Digital Athletics ’den “Masic”, GAMEON ile En İyi Entry Mükâfatı ’nün sahibi oldu. 

Valorant Challengers Türkiye: Birlik Ligi hakkındaki tüm ayrıntılara gameon adresi ve GAMEON sosyal medya hesaplarından erişilebiliyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı