ünlü fenomen Danla Bilic, Bioderma Photoderm güneş ürünlerinin dijital marka yüzü oldu

PAYLAŞ
ünlü fenomen Danla Bilic, Bioderma Photoderm güneş ürünlerinin dijital marka yüzü oldu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Eforunu cildin kendisinden ve ekobiyolojiden alan, dermatologlar tarafından en çok reçetelenen, her cilt tipine ve kaygısına müteveccih dermatolojik uzmanlık sunan ürünler geliştiren Bioderma ’nın güneş kategorisi Photoderm serisinin dijital marka suratı ünlü fenomen Danla Bilic oldu. 20 Haziran Salı günü Feriye ’de hoş fenomenin katılımıyla tertip edilen tanıtımda Photoderm ’in ürünleri tanıtıldı.

 Her cilt kaygısına müteveccih değişik ürünlerle dermatolojik çözümler sunan BiodermaPhotoderm Güneş Gözetici Tezsi ile çok yüksek güneş gözetmesi sunarak cildi hem UVA ’ya hem de UVB ’ye karşı gözetiyor. Cildin korunma mekanizmasını gözeterek, %99,8 oranında Deoksirübo Nükleik Asit gözetmesi sağlıyor ve cildi kuvvetlendiriyor. Üstelik cildi umursadığı kadar içeriğiyle de sualtı ekosistemini ve deniz canlılarını gözeten ürünlerin dijital marka suratı ise ünlü fenomen Danla Bilic oldu. Bu iş birliği, 20 Haziran Salı günü Feriye ’de tertip edilen tanıtımla duyurulurken ürünler de tanıtıldı. 

 Photoderm dijital marka suratı Danla Bilic, “Güneşle aram iyi olsa da yaz mevsimini çok beğensem de benim en alıngan noktam cildim diyebilirim. Sıhhatli bir cilt için de yaz-kış asla güneş kremi kullanmayı bakımsızlık etmiyorum. Hiç dışarıya çıkmasam dahi iç mekanlarda yapılan o çekimler için kullanılan ışıklar dahi cildi negatif etkileyerek ciltte kirletilmelere neden olabiliyor. İşte bu surattan uzun müddet evvel cildimi güneşin hasarlı ışınlarına karşı gözetmek için kullanmaya başladığım Bioderma ’nın Photoderm serisinden ürünler vardı. Dermokozmetik ve eczanede satılan bir marka olduğundan dermatoloğumun teklifiyle almıştım. Alıngan ve kir meyilli bir cilde sahip olduğum için cilt tipime uyan Bioderma Photoderm güneş ürünlerini o günkü lüzumuma göre kullanıyorum. Genelde günlük olarak kir meyilli ciltlere müteveccih güneş kremi Photoderm Spot SPF50+ ’ı suratım ve bedenim için hoşlanarak kullanıyorum, renkli bir ürün kullanmak istersem ise gözdem tüm ciltler için uygun olan, çok yüksek güneş gözetmesi sağlayan, su bazlı, sıvı bir dokuya sahip ve renkli güneş gözetici Photoderm Aquafluid Light SPF50+. Hatta Photoderm Spot ’u gittiğim her yere götürüyorum en son Miami tatilimi onunla yaptım 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı