Ünlü rapçi Murda İstanbul'u salladı

PAYLAŞ
Ünlü rapçi Murda İstanbul'u salladı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Murda, ‘Dua Tour 2023 ’ kapsamında İzmir ve Ankara ’nın ardından İstanbul Maximum UNIQ Açıkhava ’da beğenenleriyle buluştu. Murda, Hadise ’yle beraber seslendirdiği şarkılarıyla konser alanını sanki salladı.

Son yarıyılın yıldızı parlayan rapçilerinin başında gelen Murda, ‘Dua Tour 2023 ’ turnesinin son durağı olan konserde, hayranlarına müzik ziyafeti yaşattı. Konserde sahneye davet ettiği Hadise ’yle hayranlarına sürpriz yapan Murda; ikilinin beraber seslendirdiği “İmdat” ve “Sen Dönene Kadar” şarkılarıyla konser alanını sanki salladı.

Konser evvelinde sahne alan; underground prodüksiyonları ve bir hayli değişik MC ile reelleştirdiği anaakım imallerle adlarını duyuran Artz ile Bugy, Türk müzik sahnesinin dikkat toplayan genç adlarından Motive ve Motive ’nin son albümünün prodüktörü Pango, rap müzikle dolu bir gece yaşattılar.

Yung Cihad ve “Anormal” ile “Kalbin Bana Kaldı” şarkılarıyla ismini duyuran Alizade ’nin sürpriz misafir olarak sahne aldığı konserde dinleyiciler neşeli anlar yaşadı.

Müziğe Hollanda ’da başlayan Murda; Bizey, Kraantje Pappie ve Ronnie Flex gibi dünyaca ünlü hip-hop sanatçılarıyla reelleştirdiği çalışmaların ardından Ezhel ’le beraber yaşama geçirdiği ‘Aya ’ şarkısı ile geniş kitlelere erişmeyi muvaffak olmuştu. 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı