Unreal Engine 5.2, NVIDIA DLSS 3 Eklentisiyle Geliyor

PAYLAŞ
Unreal Engine 5.2, NVIDIA DLSS 3 Eklentisiyle Geliyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

DLSS teknolojisi desteklediği 300 ’den fazla reyin ve uygulamayla halihazırda sektörü yönlendirir vaziyetteyken, Epic Games ’in Unreal Engine 5.2 ’ye gelen yeni DLSS 3 eklentisiyle gözünü daha da yükseklere dikiyor.

Bununla beraber Forever Skies ve Trepang2, DLSS 2 performans aktüellemesi alıyor.

Ayrıca Steam kullanıcıları, çıkışının hemen evvelinde, 26 Haziran tarihine kadar DLSS 2 takviyeli Warhaven demosunu oynayabilecek. Demoda 6 asker, 4 ebedi, 4 harita ve 2 mod olacak. NVIDIA DLSS 3 sayesinde Warhaven güzde resmi olarak çıkışını yaptığında oyundan çok daha fazla performans alınabilecek ve NVIDIA Reflex sayesinde sistem gecikme süresi altlara çekilebilecek.

 

Unreal Engine 5.2 için NVIDIA DLSS 3 Eklentisi Çıktı

Unreal Engine, reyin geliştiricilerine ve üreticilere muhteşem 3D içerikler üretme, interaktif tecrübeler planlama ve insanı içine sürükleyen sanal dünyalar yaratma süreçlerinde bütün hakimiyet ve serbestlik tanıyan, herkese sarih ve gelişmiş bir asıl zamanlı 3D imal taşıtıdır. 

Bugün, Epic Games ’in Unreal Engine ’i, Unreal Engine 5.2 için bir Frame Generation eklentisi ile iyileştiriliyor. Artık tam Unreal Engine geliştiricileri ve içerik üreticileri DLSS 3 ’şan suni akıl takviyeli performans arttırmasından yararlanabiliyor. 

Unreal Engine geliştiricileri, NVIDIA eklenti entegrasyonu blogundan destek alarak yolculuklarına başlayabilir, Epic  Games ’in NVIDIA geliştiricileriyle yaptığı, yeni Unreal Engine 5.2 eklentisi hakkında ayrıntılı analizlere yer veren Inside Unreal mülakatından faydalanabilirler.

 

DLSS Oyunları

DLSS teknolojisinin desteklediği yeni çıkacak oyunlarla sürat kesmeden yoluna devam ediyor:

 

Land Of The Vikings DLSS 2 yardımıyla çıkmış vaziyette Warhaven demo 26 Haziran tarihine kadar DLSS 2 yardımıyla çıkmış vaziyette Trepang2  DLSS 2 yardımıyla çıktı Need for Speed Unbound 3. Bölüm DLSS 3 yardımıyla çıktı Forever Skies 22 Temmuz tarihinde DLSS 2 yardımıyla çıkacak

Epic Games Mühendislik Başkan Yardımcısı Nick Penwarden mevzuya ait yaptığı açıklamada  “NVIDIA DLSS 3 dudak uçuklatan frame generation teknolojisini sunuyor ve Unreal Engine 5.2 eklentisi geliştiricilerin oyunlarını yaparken daha yüksek bir nitelik ve performansa ulaşmalarının önünü açıyor.”

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı