Üstün şarj teknolojisi ve ulaşılabilir fiyatıyla Infinix NOTE 30 Türkiye'ye geliyor

PAYLAŞ
Üstün şarj teknolojisi ve ulaşılabilir fiyatıyla Infinix NOTE 30 Türkiye'ye geliyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Gün fazla sürekli kullanım sunan pili, şarj özellikleri ve tasarımı ile dikkat toplayan Infinix NOTE 30, çok yakında Türkiye ’de satışa çıkacak. 

Evrensel mobil teknoloji markası Infinix, JBL niteliği ile nitelikli ses tecrübeyi sunan, pil ve şarj özellikleriyle bulunduğu segmentteki standartları yukarıya taşıyan yeni uslu telefon modeli Infinix NOTE 30 ’un, 6 Haziran ’da İstanbul ’da reelleştireceği bölgesel tanıtım ile Türkiye pazarında satışa çıkacağını duyurdu. 

Yenilenen tasarımıyla beraber göz kamaştırıcı Yıldızlararası Mavi rengine sahip NOTE 30, şık tasarımını ve gelişmiş özelliklerini Türkiye ’deki kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. 

Geniş ekranında yüksek yenileme ve tazeleme sürati sunan aygıt, ekran performansı ile profesyonel seviyeli oyuncuların dahi lüzum dinleyeceği performans ve niteliği sağlıyor. Makinenin aynı zamanda sahip olduğu gelişmiş şarj özellikleri sayesinde uzun saatler reyin oynandığında dahi ısınma yaşanmıyor.  

Alışılmış şarj teknolojilerinin dışına çıkan Infinix Ar-Ge takımı, NOTE ivedisi için tüm pil ve şarj teknolojilerini yine planladı. Yeni kurgulanan ‘All round fast charge ’ teknolojisi sayesinde aygıt, pek çok değişik şarj ve pil teknolojisini bir araya getirerek hem günlük kullanımda hem de reyin oynarken kullanıcı tecrübesini üst seviyeye çıkaran özellikler sunuyor. Makinenin 5000 mAh büyüklüğündeki pil çevresinde şekillenen teknolojilerden birisi de ters şarj özelliği sayesinde başka telefon veya aygıtları şarj edebilme yetisi. 30 dakikada %75 şarja erişen telefon, yalnızca 5 dakikalık şarj ile 5.5 saat konuşma süresi sunuyor.

JBL niteliği ile yüksek çözünürlüklü çift hoparlöre de sahip olan aygıt, kullanıcıların daha aşırısını elde etmesini sağlamak için özel olarak planlanmış güçlü dahili bileşenlerle donatıldı. Gününü enerji bereketliliği ve yüksek performans için 6nm teknolojisi ile üretilen MediaTek Helio G99 operasyoncusundan alan Infinix NOTE 30, Yıldızlararası Mavi ve Gün Batımı Altını renk alternatifleri ile çok yakında Türkiye ’de satışa çıkacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı