Vertiv, EMEA'da Üç Fazlı UPS Kanal Teklifini Geliştiriyor

PAYLAŞ
Vertiv, EMEA'da Üç Fazlı UPS Kanal Teklifini Geliştiriyor
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Yeni pazara açılma taktiği, alıcıların artan dijital arzlarını karşılamak için kanal iş ortaklarının daha yüksek efor ve üç fazlı UPS ’e müteveccih artan arzına yanıt veriyor

Küresel bir kritik dijital altyapı ve aralıksız çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv NYSE: VRT, kanal distribütörleri ve bayilerine müteveccih özel önerisinde ehemmiyetli geliştirmeler yaptığını duyurdu. Omdia ’ya göre Vertiv, üç fazlı UPS pazarında küresel olarak 1. sırada yer alıyor ve pazarın yüzde 16 ’sını elini yakalıyor. Bu geliştirmelerle, Vertiv™ Liebert® ITA2 ve onun bitirici servisleri de dahil olmak üzere Vertiv ’in 10 ila 60kVA arasındaki yüksek bereketli ve pazar lideri üç fazlı sürekli efor kaynakları UPS artık Vertiv Solution Designer taşıtında mevcut ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ’da EMEA stoktan sevk ediliyor.

Omdia ’nın UPS Teçhizat Pazar Takibi ve İncelemeyi 2022 ’ye göre, EMEA ’da bulut, colocation ve telekomünikasyon dışındaki pazarlardan üç fazlı UPS ’e olan arz çoğalıyor. Bunlar arasında perakende, toptan satış, sağlık, imalat ve değişik sanayiler yer alıyor. 2026 senesine kadar, EMEA ’daki üç fazlı UPS pazarının 2021 ’deki 1,66 milyar dolardan yüzde 5,84 ’lük bir senelik bileşik sihrime ile 2,07 milyar dolara çıkması bekleniyor.

“Dijitalleşme her ölçekten ve sektörden firma tarafından kullanılıyor ve bu da minik ve orta ölçekli kuruluşları elektrik kesintilerine karşı gözetmek için bereketli çözümlere olan gereksinimin çoğalmasına neden oluyor” diyen Vertiv EMEA Başkanı Karsten Winther, laflarını şöyle sürdürüyor:  “Üç fazlı UPS ’in BT kanal portföyümüze stratejik olarak ilave edilmesi, iş ortaklarımızın sektör lideri çözümlerle daha geniş bir pazara hizmet vermesine imkân tanıyarak şirketlerin en son teknolojilerden faydalanmasını ve dijital mutasyon yolculuklarını süratlendirmesini sağlıyor.”

“30 seneyi aşkın vakittir resmi bir Vertiv iş ortağı ve sistem entegratörü olarak, üç fazlı UPS sistemleri için giderek daha fazla fırsat görüyoruz” diyen Endenburg Elektrotechniek Enerji Çözümleri takım lideri Ronald Lagerberg de laflarını şöyle sürdürüyor:  “Vertiv ’in BT kanalı portföyünün genişletilmesi, alternatiflerimizi artırıyor ve son kullanıcılara hizmet verme hünerimizi geliştirirken ehemmiyetli lojistik, yönetimsel ve finansal avantajlar elde etmemizi sağlıyor. Bu son teknoloji ürünleri önerilerimize entegre etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Vertiv™ Liebert® ITA2, reel bir çevrimiçi çift dönüştürme teknolojisine, birim efor etkenine ve son derece kompakt bir raf/kule tasarımına sahip. Tek fazlı sistemlerle karşılaştırıldığında, üç fazlı UPS daha yüksek efor kapasitesi ve ECO modunda yüzde 99 ’a varan faydalılık sağlıyor. Bu öneriyle beraber, üç fazlı sistemlerin tüm yaşam döngüsü süresince ürün tercihi, montajı ve performans optimizasyonu mevzusunda uzman dayanağı artık kanal pazarı aracılığıyla da sunuluyor. Gerçeğinde, Vertiv ’in üç fazlı UPS öneriyi, kanal için özel olarak planlanmış özelleştirilmiş yerinde ve kontratlı hizmetlerle geliştirilirken, işletmenin üst düzey servis ağından da faydalanıyor.

Kanal pazarına odaklı geniş bir UPS çözümleri portföyüne sahip olmak, iş ortaklarının, şirketlerin dijital ayak izlerini genişletirken emin kanal iş ortaklarıyla çalışmaya devam etmelerini sağlayan orta efor çözümleri de dahil olmak üzere çok muhtelif efor koruma alternatiflerine ulaşabilecekleri anlamına kazanç. Vertiv, kanal iş ortaklarının iş modellerini bitirmek için planlanmış kapsamlı bir uzmanlık hizmetleri yelpazesi sunuyor. Kapsamlı hizmet uzmanlığı, alakalı tüm taraflar için meselesiz bir tecrübe yaratarak yerinde servisler, yaşam döngüsü servisleri ve uzaktan teşhis ve vaka yönetimi gibi dijital hizmetler de dahil olmak üzere Vertiv ’in tüm servis önerilerinde meselesiz destek sağlıyor. Ayrıca iş ortakları, varlık yönetimi kabiliyetlerini kuvvetlendirmek ve son kullanıcılarına en iyi tecrübeyi sunmak için Vertiv™ yazılım çözümlerinden faydalanabiliyor.

UPS sistemlerine ek olarak Vertiv ’in daha geniş kritik altyapı portföyü, alıcının mevcut altyapısıyla meselesiz bir biçimde entegre olurken daha bereketli çalışacak, kapasiteyi artıracak ve potansiyel olarak TCO ’yu düşürecek biçimde planlandı. Böylece iş ortaklarının kazanç akışlarını genişletmesine ve marjları artırmasına imkân tanır hale geldi. Avrupa ve dünyanın dört bir yanındaki imal kuruluşlarıyla Vertiv çözümleri, gereksinim dinlendikleri zaman ve yerde hazır hale getirilebiliyor.

İş ortakları, teknik ve ticari destek takımlarından oluşan bir ekosisteme irtibatı olan özel konfigürasayon taşıtlarına da ulaşabiliyor. Vertiv ’in çok ödüllü İş Ortağı Programı, iş ortağı katılımını donatmak, geliştirmek ve ödüllendirmek için avantajlar ve teşvikler sunuyor. Liebert ITA2 UPS ’in Vertiv ’in BT kanalı portföyüne ilave edilmesi, katılımcı ülkelerdeki EMEA bayilerinin, iş ortaklarının rastgele bir raporlamaya gereksinim dinlemeden basitçe ödül kazanmalarını sağlayan Vertiv Teşvik Programı VIP aracılığıyla daha fazla puan kazanmalarını da sağlıyor. Bonus puanlar aylık olarak Vertiv İş Ortağı Portalına yükleniyor ve iş ortağının bunları kullanmak için sadece seans açması gerekiyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı