vivo'dan sömestir tatilinde talebelere harikulade karne hediyeleri: Y35 ve Y22s

PAYLAŞ
vivo'dan sömestir tatilinde talebelere harikulade karne hediyeleri: Y35 ve Y22s
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Karne coşkuyu yaşayacak talebeler için en hoş hediye, şüphesiz oyunlarını da kesintisiz oynayabilecekleri güçlü özelliklere sahip yeni bir telefon. vivo, çocuklarına telefon hediye etmek isteyen velilere sömestir kampanyası kapsamında myvivoshop.com ’da şık tasarım ve güçlü teknik özelliklere sahip telefonlarını 3 sene garantiye ek indirimli maliyetler ve hediye fırsatları ile sunuyor. 

Sömestir tatiline girerken çocuğunuzu vivo ’nun şık ve zarif tasarımı güçlü teknik özelliklerle birleştiren uslu telefonları ile coşturabilir; yarı sene tatilinde onlara neşeyle reyin oynama, cümbüşlü anlarını en iyi biçimde kaydolma, dizi ve filmleri güçlü görüntü niteliğiyle neşeyle izleme imkânı verebilirsiniz. vivo, sömestir kampanyası ile 20 – 31 Ocak tarihleri arasında en yeni teknolojilere sahip telefonlarını online satış platformu myvivoshop.com adresinden satın alacak kullanıcılara sepette 500 TL indirim fırsatı veriyor, 2 sene standart vakte ek 1 sene üretici garantisi ile toplam 3 sene garanti hediye ediyor.

Kampanya kapsamında en çok Y35 ve Y22s modelleri dikkat topluyor. Hem Y35 hem de Y22s kullanıcılara sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 operasyoncuları ile yüksek performans; 5000 mAh uzun ömürlü batarya ve 18 W süratli şarj özellikleri ile de uzun ve kesintisiz telefon tecrübeyi sunuyor. Suni akıl yardımlı efor tasarrufu teknolojisi sayesinde her iki telefon da bütün şarj edildiklerinde takribî 2 gün sarih kalabiliyor. Y35, 256 GB depolama alanı ile kullanıcılara resim, video ve oyunlarını diledikleri kadar uzun müddet güvenle gizleme olanağının yanı gizeme 8GB + 8GB Genişletilmiş RAM 3.0 teknolojisi ile, uygulamalar arasında meselesiz geçiş yapma, tüm uygulamaları kararsız etmeden indirip donma yaşamadan çalıştırma imkânı veriyor. Y22s ’nin kapasitesi ise microSD hafıza kartı ile 1 TB ’a kadar çıkabiliyor. Y35 kullanıcılara 14 saatin üzerinde, Y22s de 21 saatin üzerinde HD film izleme imkânı sunuyor. 

Tatilde çocuklar için yanılgısız görüntü ve sevinçli bir izleme tecrübeyi 

90 Hz ’e varan yüksek yenileme sürati sayesinde yanılgısız görüntü ve sevinçli bir izleme tecrübeyi yaşatan Y35 ve Y22s, sundukları profesyonel standartlarda reyin tecrübeyi ile de çocuklar için ideal telefon seçenekleri. Y35 ile 7 saatin üzerinde, Y22s ile de 9 saatin üzerinde devamlı reyin oynanabiliyor. Y35 ’in Ultra Reyin modundaki E-spor modu ile oyunlardan maksimum sevinç alma talihine kavuşan çocuklar; Pencere İçinde Pencere özelliği ile de reyin oynarken İletiler, WhatsApp ve öbür uygulamalar üzerinden sohbet edebiliyor. Y22s ’nin Multi-Turbo 5.5 algoritması da arka tasarıda çalışan birden fazla uygulamanın neden olduğu gecikme meselesini ortadan kaldırıp onlara meselesiz ve kesintisiz reyin oynama imkânı veriyor. 

Sömestir hatıraları için 50 MP kameralı Y35 ve Y22s

Y35 ve Y22s, 50 MP ana kameraları ile gece çekilen resimlerde dahi tamamen canlı ayrıntıları tutma ve galibiyetli resimler sürükleme imkânı veriyor. Her iki aygıt da geliştirilmiş bokeh algoritması ile daha canlı ve daha fazla derinliğe sahip portreler sürüklemeyi sağlayan 2 MP Bokeh kameraya sahip. Y35 ’in 16 MP selfie sensörüne sahip ön kamerası, etraf ışığı hangi seviyede olursa olsun net ve canlı selfieler çekilmesini sağlıyor. Y22s ’in özellikleri arasında 4 cm ’ye kadar yanaşan Makro Kamera, loş ışıkta dahi harikulade netlikte selfie sürükleyebilen 8MP HD ön kamera da bulunuyor. 

İndirim ve hediye fırsatlarını kaçırmayın

Harcayıcılar Y35, Y22s ve Y16 modellerine myvivoshop üzerinden sepette 500 TL indirimle sahip olabiliyor. vivo resmi satış sitesinde V tezsi telefonları seçim eden alıcıları ise kulaklık hediyesi bekliyor. V23 ve V25 satın alan kullanıcılara TWS ANC, V21 ve V21e satın alanlara ise TWS2e kulaklık hediye ediliyor.

 

Kaynak: adamnedio.com