Vodafone, Gelecek Hedeflerini Tedarikçileriyle Paylaştı

PAYLAŞ
Vodafone, Gelecek Hedeflerini Tedarikçileriyle Paylaştı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Vodafone Türkiye ’nin tedarikçi bilgilendirme buluşması “Tedarikçi Zirvesi 2023” takribî 250 tedarikçi şirketin idareyicilerinin katılımıyla İstanbul ’da reelleşti. Vodafone, buluşmada geleceğe müteveccih vizyon, hedef ve taktiklerini paylaştı. 

Türkiye ’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, tedarikçileriyle işbirliğini artırmak emeliyle buluşma tertip etti. “Vodafone Türkiye Tedarikçi Zirvesi 2023” takribî 250 tedarikçi şirketin idareyicilerinin katılımıyla İstanbul ’da reelleşti. “Beraber güçlüsurat” iletisinin verildiği buluşmada, Vodafone ’un geleceğe müteveccih vizyon, hedef ve taktiklerinin yanı gizeme enflasyonla gayret, iş kesintisizliği ve dayanıklılık, 5G hazırlıkları, yerli ve ulusal yatırımlar gibi mevzulardaki çalışmaları da paylaşıldı. 

Buluşmanın açılış konuşmasını yapan Vodafone Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü Cem Sonat Yüksel, şunları söyledi: 

“Vodafone Türkiye olarak, satınalma yaptığımız firma ve dolayısıyla kategorileri her geçen gün çeşitlendirerek artırıyoruz. Türkiye ’de Vodafone firma sayımız 13 ’e erişti. Bu yeni iş kollarıyla beraber satınalma yelpazemiz de genişledi. Tedarikçilerimizle olan işbirliğimiz teknoloji, pazarlama, enerji, medya, saha hizmetleri gibi süregelen alımlarımızdan e-ticaret altyapı ve hizmetlerine, finansal destek ve danışmanlıklara gibi bir hayli yeni alana dağıldı. Tedarikçilerimizle reelleştirdiğimiz iş hacminin 16 milyar TL seviyesine çıkacağını öngörüyoruz. Tedarikçilerimizle beraber senelik 25 bin siparişin her birinin yetersizsiz ve kusursuz olarak yaşama geçirilmesi için hep beraber çok ciddi bir özveriyle çalışıyoruz. Beraber geliştiğimizde ‘Beraber daha güçlü ’ olduğumuza inanıyoruz. Tedarikçilerimizle beraber alıcılarımız, cemiyetimiz ve ülkemiz için değer yaratmaya devam edeceğiz.”

Kapsamlı program

Vodafone Türkiye Tedarikçi Zirvesi kapsamında, Vodafone Türkiye CEO ’su Engin Aksoy ve Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı Hana Jalel ’in katılımıyla firmanın vizyon ve hedeflerinin konuşulduğu bir oturum tertip edildi. Oturumun ardından sırasıyla Vodafone Türkiye Müessesesel Ürün, Çözümler ve Partner Direktörü Oğuz Çidam “Dijitalleşme”, Vodafone Türkiye İcra Heyeti Başkan Yardımcısı Nazlı Tlabar Güler “İş Sıhhati ve Güvenliği”, İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin “Türkiye ’nin Makroekonomik Gidişatı”, Vodafone Türkiye Ağ Geliştirme Direktörü Adem Özdemir ise “İş Kesintisizliği” mevzulu birer sunum yaptı. Zirve, Vodafone Türkiye İş Sıhhati Güvenliği, Etraf ve Refah Müdürü Aslıhan Kerimoğlu ’nun moderatörlüğünde hakikatleşen “İş Sıhhati ve Güvenliği Forumu” ile sona erdi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı