Wrath Classic'in çok hoşlanılan baskını şimdi oyunda: Wrath Classic'te Ulduar'ın Gizemlerini Sarihe Çıkar!

PAYLAŞ
Wrath Classic'in çok hoşlanılan baskını şimdi oyunda: Wrath Classic'te Ulduar'ın Gizemlerini Sarihe Çıkar!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -
İçeriği Oyla

Northrend ’de Lich King ’e karşı tertip edilen savaş seferi devam ederken karlı kale Ulduar ’da tertemiz bir tehdit yükseliyor. Wrath Classic ’in çok hoşlanılan baskını şimdi oyunda! Serüvenciler Brann Bronzebeard ’la beraber Ulduar antrelerinde savaşacak, titanların çıldırmış yaradılışlarıyla gayret edecek ve artık hür kalan, kuruluşun en vahim mahkûmu ve Azeroth ’taki dört kadim ilahtan biri olan Yogg-Saron ’la yüzleşecek. 

Wrath Classic ’in Secrets of Ulduar içerik aktüellemesinde Ulduar baskınıyla beraber şu yenilikler de geliyor:

Zindan ve Baskın Sembolleri: Emblem of Conquest ’ler Oyuncular Ulduar baskını boss ’larını katlederek ve günlük Heroic zindan vazifeyi “Proof of Demise”ı bitirerek yeni Emblem of Conquest ’ler kazanabilecek. Emblem of Valor hâlâ tüm Heroic zindanlardan ve Archmage Timear ’dan alınan Bayağı zindan vazifesinden kazanılabilecek fakat Emblem of Heroism işlevini yitirecek ve altın ile değiş tokuş edilebilecek. Titan Rünü Zindanları Heroic zindanların başlangıcında bulunan titan yadigârıyla etkileşime geçmek, tüm düşmanların can ve zararlarının çoğalmasının yanı gizeme ilave tesirler kazanmalarını da sağlayacak. Böylece oyuncular, aşırıdan ödül kazanabilecekleri ve WoW Classic değişine sahip Mythic+ stilindeki çabalarda yer alabilecek. PvP Arena 6. Sezonu Arena katılımcıları 5. Sezon teçhizatlarını indirimli olarak alabilecek ve böylece yeni sezona hazırlanabilecek. Argent Tournament Günlük Vazifeleri Oyuncular, Icecrown ’daki yeni seferber arenasının inşasına katkıda bulunabilmek için günlük misyonlar alabilecekleri yeni turnuva bölgesine giderek Argent Crusade ’in çağrısına cevap verecek.

Secrets of Ulduar içerik aktüellemesiyle alakalı daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesine göz atabilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir