Yapı Kredi Mobil artık “Hayatınızın Uygulaması”

PAYLAŞ
Yapı Kredi Mobil artık “Hayatınızın Uygulaması”
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye ’nin en sevilen mobil bankacılık uygulaması Yapı Kredi Mobil şimdi süper uygulamaya super app dönüşüyor. Böylece, yalnızca bankacılık alanında değil, bankacılık dışındaki alanlarda da gereksinim dinlenen hizmetleri tek bir çatı altında süratle ve basitçe hakikatleştirmek olası olacak. Böylece Yapı Kredi Mobil, tüm kullanıcıları için “yaşamın uygulaması” haline gelecek.

 

Tüm gereksinimleriniz için Yapı Kredi Mobil yeter!

Yapı Kredi Mobil ’i yalnızca finansal anlamda değil, yaşamın her alanındaki lüzumları rejisörün kısayolu olan bir süper uygulama olarak konumlandırdıklarını söyleyen Yapı Kredi Genel Müdür Dayanakçısı Yakup Doğan, mevzuyla alakalı şu değerlendirmede bulundu: “Yapı Kredi olarak insanı merkeze alan yaklaşımımızla alıcılarımızın önündeki hudutlarını kaldırmaya ve değer katmaya devam ediyoruz. ‘Sınırsız Bankacılık ’ yaklaşımımızla, tüm alıcılarımıza yanılgısız bir tecrübe sunmak için çalışıyoruz. Mobil uygulamaların yaygınlaştığı ve kullanıcıların onlarca uygulamayı aynı anda kullandığı bir dünyada artık alıcı gereksinimlerine tek noktadan ulaşım sağlamak çok daha kritik hale geldi. Biz de Yapı Kredi Mobil ’i ‘yaşamınızın uygulaması ’ haline getirme taktiği ile yola çıktık. ‘Benim Dünyam ’ menüsü altında ilk olarak Taşıtım+ uygulamamızı yaşama geçirdik. Türkiye ’de ilk olan bu uygulamamız kısa müddette 1,5 milyon kullanıcıya ulaştı. Sonrasında Konutum+, Bankam+ ve Seyahatim+ uygulamalarımızı da devreye aldık. Ödeme işlevimiz World Hisse ve Sürdürülebilir Seçim Programımız Step ile çerçevesini daha da genişlettiğimiz ‘Benim Dünyam ’ menüsü ile Yapı Kredi Mobil ’i bir süper uygulama olarak hem finansal hem de finans dışı lüzumları karşılayabilen çok kapsamlı bir platform haline getirdik. Önümüzdeki yarıyılda da alıcılarımızın gereksinim dinledikleri her anda onların yanlarında olmaya ve hudutları kaldırmaya devam edeceğiz. ’ ’

 

Süper uygulamaya dönüşen Yapı Kredi Mobil, eşsiz hizmetler sunuyor. Bunlar arasında vasıta kiralama, yurt içi ve yurt dışı seyahat satın alma gibi hizmetler de bulunuyor. Tüm bunlar, Yapı Kredi Mobil ’in alıcı tecrübesini en üstte yakalayan yaklaşımı ile yaşamı basitleştirecek ve kullanıcılarına fayda sağlayacak biçimde sunuluyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı