Yeni Ailece tarifeleriyle Türk Telekom'da mobil ihtiyaçlar bir arada

PAYLAŞ
Yeni Ailece tarifeleriyle Türk Telekom'da mobil ihtiyaçlar bir arada
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Türk Telekom, aileler ve kendini aile gibi paydanlar için Yeni Ailece Tarifeleri ’ni sunuyor. Yeni Ailece Tarifeleri ile değişik internet, dakika ve SMS kapsayan kutuları alıcılar 5 bireye kadar ortak biçimde kullanabiliyor, tek fatura ile ödeme yapıyor. 

‘İnsan odaklı ’ yaklaşımıyla ürün ve hizmetlerini sürdüren Türk Telekom, yeni alıcılarına özel 100 GB ’a kadar değişik koli alternatifleri sunduğu Yeni Ailece Tarifeleri ’ni duyurdu. Ailece Tarifeler, ortak paylaşım üzerinden tarife sahibiyle birlikte 5 bireye kadar ortak biçimde kullanılabiliyor. Tarife sahibi dışında kimsenin rastgele bir fiyat ödemediği ve tek fatura üzerinden ödeme imkânı sunan tarifelerde, ortak kullanıma giren her şahıs için tarifeye ek aylık 25 TL ödeme alınıyor. Yeni Ailece Tarifeleri ile beraber alıcılar bir hayli servisi fiyatsız kullanabilirken, Türk Telekom ’un Bi ’ Dünya Fırsat platformundaki ayrıcalıklardan da faydalanabiliyor. Ailece Tarifeler 15 GB, 30 GB, 50 GB ve 100 GB biçiminde değişik internet alternatifleri sunuyor ve kullanıcılar gereksinimlerine uyan tarifeyi seçebiliyor.

Her kullanım emeline uygun tarifeler

Türk Telekom ’un duyurduğu Ailece Tarifeleri ’nde değişik alternatiflerle değişik gereksinimler giderilebiliyor. Yeni Ailece Tarifeleri ’nde gereksinime ve isteğe göre grup içerisindeki herkesin kullanacağı 15 GB, 30 GB, 50 GB ve 100 GB internet kullanım hakkı sunuluyor. 5000 dakika, 10.000 SMS ve grup içerisindekilerle sınırsız konuşma imkânı da sunan Yeni Ailece tarifelerde, kullanıcılar ayrıca Whatsapp uygulamasında sınırsız iletileşme, Vitamin ve Raunt servislerinde %50 indirim, Safe Family uygulamasını fiyatsız kullanma hakkına sahip oluyor. 

Bi ’ Dünya Fırsat ile sayısız ayrıcalıklar

Tatilden eğitime, cümbüşten mobilya ürünlerine kadar bir hayli kategoride Bi ’ Dünya Fırsat ile alıcılarına avantajlar sunan Türk Telekom, Ailece Tarifeler kapsamında alıcılarına indirim imkânı sağlıyor. Ailece Tarifeleri alıcılarına sunulan Bi ’ Dünya Fırsat ayrıcalıklarından kimileri şu biçimde; MentalUP ’da 6 aylık ödeme ile 12 ay kullanım, D&R mağazalarında geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim, Kırtasiye Dünyası ’ndan online alışverişlerde geçerli %15 indirim, A101.com.tr ’de 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim ve Pizza Lazza ’da geçerli %20 indirim.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı