Yılın en uzun günü Honor ile daha uzun

PAYLAŞ
Yılın en uzun günü Honor ile daha uzun
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Yazın habercisi, güneşin bizi terk etmediği senenin en uzun günü HONOR tüm eforu ve enerjisiyle size eşlik ediyor. Günün tüm süratine yetişen HONOR tablet acelesi büyük ekranı, eşsiz ses sistemiyle bitmeyen gecede de film sevincinizi ve reyin coşkunuzu doruklara taşıyor.

Coşkuyla beklediğimiz sevinçli uzun yaz gecelerinin başlangıcı en uzun gecede HONOR tablet acelesi ile yanınızda! Günün koşuşturmasında her an yanınızda olan en büyük takviyeciniz HONOR tabletiniz senenin en uzun gecesini üstün ses tecrübeyi, müthiş ekran-gövde oranı ve videolardaki fantastik netliği ile unutulmaz kılıyor.

8 Hoparlörle Üstün Ses Tecrübeyi

Rakipsiz bir ses tecrübesine sahip olan HONOR Pad 8, her iki tarafa simetrik olarak yerleştirilmiş sekiz hoparlör ile kullanıcılara daha güçlü ve balanslı ses tecrübeyi sağlıyor. Ayrıca DTS:X® Ultra ve HONOR Histen teknolojilerini destekleyen aygıt, stereo surround ses niteliği ile oyunlarda ve videolarda tecrübeyi çoğaldırıyor.

Pad X8 ve Pad X8 Lite ise Geniş Aralıklı Surround hoparlörleri ve Histen ses sistemi ile hengameli civarlarda dahi sesleri net dinleyebilmenize dayanakçı olurken üç ebatlı ses niteliği bitmeyen gecede sinema neşesini her yere taşıyor.

Reel Ebat Reel Netlik Ultra Hafiflik

12 inç ebadıyla %87 ekran-gövde oranına sahip Pad 8, 10.1 inç Full HD Pad X8 ve 9,7 inç yüksek çözünürlüklü ekranı ile Pad X8 Lite oyunlarda ve videolarda cümbüşe ebat katıyor. 

520 gram ağırlığı ve 6,9 mm inceliğiyle HONOR Pad 8, tüm gün yanınızda sizi yormadan size eşlik ediyor. Her zaman her yerde yanınızda olan HONOR Pad 8, aynı zamanda 1 milyar rengi destekleyerek film ve videolar için fantastik bir netlik sağlıyor. 

Yalnızca 7.55mm kalınlığa sahip olan ve 460 gram ağırlığı ile dikkat toplayan HONOR Pad X8 ve Pad X8 Lite ise kullanıcıların tableti tek elle rahatça yakalayabilmelerini destekliyor. Tablet ailesinin en hafif modelleri aynı zamanda kavisli yüzeyleri ve avuç içi çarpıklığına uyan tasarımları ile el anlamasına dayanakçı oluyor. 

Bitmeyen Enerji ve Cümbüş

HONOR Pad acelesi güçlü batarya kapasitesi ile en uzun gece daha da uzun… HONOR Pad 8, 7250 mAh ekstra büyük batarya kapasitesiyle tüm günün enerjisine yetişiyor. Yüksek kapasitesi ile 14 saate kadar çevrimdışı video oynatmayı veya 10 saate kadar çevrimiçi kullanmayı destekliyor. 

Sekiz çekirdekli Qualcomm® Snapdragon® 680 yonga seti ile donatılan HONOR Pad 8, genişletilmiş multimedya oynatma ve gelişmiş performansıyla her şeyi aynı anda yapmak isteyen çocukların temennilerine yanıt veriyor. Yüksek performanslı yonga seti, kullanıcıların birden fazla uygulamayı meselesiz bir biçimde çalıştırmasını sağlayarak reyin oynarken, ders çalışırken veya en beğendiği programı izlerken gelişmiş bir tecrübe sunuyor.

HepsiBurada ’da en çok satan tabletler listesinde ilk 10 ’da yerini alan HONOR Pad8 ve Pad X8 7250mAh ve 5100 mAh batarya eforları ile tüm gün tabletiyle yaşayanların bırakılmazı oluyor. Uzun ömürlü ve gelişmiş batarya performansı gece online reyin oynayanlar veya sinema gecesi yapanlar için müthiş.

Gözler YORULMASIN!

HONOR Pad acelesi, gün süresince gözlerinizi ayıramadığınız tabletlerinizde gözlerinizi koruma altına alıyor. Hasarlı mavi ışığı yasaklayan TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası Ekipman Çözümü ve ekran titremesini eksilterek rahat bir izleme tecrübeyi sağlayan TÜV Rheinland Flicker Free Sertifikasıyla dijital göz yorgunluğuna gözetiyor.

Teknoloji devi HONOR, hem tasarımları hem de özellikleri ile bulunduğu segmentte dikkat toplayan Pad 8, Pad X8, Pad X8 Lite tabletleri  bitmeyen güne özel 20 – 25 Haziran tarihleri arasında HepsiBurada, Vatan ve Teknosa gibi seçili kanallarda özel indirimlerle devam ettiriyor. 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı