5 milyon TL'ye varan hediye paketleri Huawei AppGallery Ramazan Kampanyası'nda

PAYLAŞ
5 milyon TL'ye varan hediye paketleri Huawei AppGallery Ramazan Kampanyası'nda
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

AppGallery, mübarek Ramazan ayını kutlamak için Türkiye ’de, katılımcı oyuncuların reyin içi kaynaklar ve kısmetli çekiliş ödülleri kazanmak için muhtelif uygulama içi faallikleri tamamlayabilecekleri bir reyin kampanyası tertip ediyor. Ramazan reyin kampanyası, 21 Mart ve 21 Nisan tarihleri arasında dört promosyonel aktiflikten oluşacak.

 

Zinde bir Puan İadesi faalliği ve kesin kazançlı Kısmetli Çark, hevesli oyuncuları memnun etmeyi garanti ederken, cümbüşe katılmak isteyen öbür oyuncular da kademeli bir Kaynak Başkalaşımı ve Paylaş Kazan sosyal faalliğini dört gözle bekleyebilirler. 20 ’ye varan reyin içi puan iadeleri ve ödüller ile oyuncular bu seneki Ramazan ’ın neşe dolu geçeceğinden emin olabilirler.

 

Ramazan Kampanyası ile hediye şöleninin tadını AppGallery ’de çıkarın

Geçtiğimiz Ramazan ayında gördüğü yoğun alakanın ardından, Puan İade faalliği yoğun arz üzerine geri döndü. Bu seneki promosyon faalliği, katılımcıların %20 ’ye varan puan iadesi kazanmaları ile çok daha büyük ve iyi olacak.

Geçen sene tertip edilen faalliğe doyamayan kullanıcılar, faalliğe katılmanın her zamankinden daha kolay olduğunu dinlemekten de memnun olacaklar. Faalliğe katılmak için kampanyanın uygulama sayfasını ziyaret etmeleri ve bir oyuna katılmaları, daha sonrasında reyin içi satın alımları bitirmeleri Huawei puan kazanılması için yeterli. Huawei puanı AppGallery ’de ve Huawei GameCenter ’da kullanılabilen sanal bir ödeme üniteyi. Satın alımlarda bir Huawei puanı bir yerel para ünitesine denktir.

Misalin, gözde oyunlarında 800 TL bedelinde uygulama içi yükseltme satın alan bir oyuncu, bu bedelin %20 ’si bedelinde Huawei Puan iadesi kazanacak. Bu Puanlar daha sonra oyunlar ve HUAWEI Cloud, AppGallery ve HUAWEI Temalar gibi öbür Huawei uygulamaları ile kullanılabilir.

AppGallery, reyin tecrübesini daha da yükseltmek emeliyle PUBG MOBILE, MOBILE LEGENDS: BANG BANG gibi muhtelif popüler oyunlarla da iş birliği yapacak. Bir Hayli ödüllü oyuna ev sahipliği yapan AppGallery, kazanılan puanları faalliğe katılan tüm oyunlarda birden kullanılabilir hale getirmesiyle maksimum cümbüş sunacak.

Game of Sultans gibi listeleri alt üst eden oyunların da coşkuya katkıda bulunmasıyla hem kullanıcılar hem de geliştiriciler bu Ramazan ’da reyin cinsleri arası cümbüşü dört gözle bekleyebilirler.

Kesin kazançlı Kısmetli Çekiliş faalliğinde katılımcılar, uygulama içi satın alımlarında 450 TL ve üzeri her AppGallery reyin içi satın alma harekâtı, oyunculara kısmetli çekiliş hakkı kazanma talihi sağlayacak. Bu kullanıcılar ister yüksek puanlarını geçmek isteyen faal oyuncular isterse ailesi ile süre geçirirken yapacak bir şeyler arayanlar olsun, Ramazan cümbüşüne katılan tüm katılımcıların özel bir şey alacağı anlamına geliyor.

Faallik faal kullanıcıları daha çok ödüllendirmeye müteveccih olduğu için, ne kadar fazla reyin içi para tüketilirse o kadar fazla kısmetli çekiliş hakkı kazanılacak. Katılımda rastgele bir kısıtlama olmadığı için, oyuncular bolca ödül kazanmayı dört gözle bekleyebilirler.

Bir ay sürecek promosyon önerileri, kullanıcı etkileşimini artıracak Kaynak Başkalaşımı faalliğiyle de destekleniyor. Bunun için, 50 TL ve üzeri uygulama içi satın alım yapan kullanıcılar, reyin içi kaynaklarla değiştirilebilen Ramazan Işıkları kazanacak ve reyin civarını fertsel seçimleri karşılayacak biçimde özelleştirirken etkileşimini de artıracak.

Kampanyanın özel Paylaş Kazan faalliği, kullanıcıları ödüllendirmek için daha da özelleştirildi. Kampanya iletişimini dostlarıyla paylaşan kullanıcılar 26 TL bedelinde Huawei Kuponu kazanabilirken, kampanyayı daha fazla paylaşanlar daha fazla kazanma talihi elde ediyor. Bu Kuponlar, gelecekteki uygulama içi satın alımlarda kullanılabilir ve son kullanma tarihi yoktur.

 

Kaynak: adamnedio.com