Logitech G, FUT Esports'a Sponsor Oldu: Logitech G, Bir Kez Daha Kazanmak İçin Oynayanların Yanında

PAYLAŞ
Logitech G, FUT Esports'a Sponsor Oldu: Logitech G, Bir Kez Daha Kazanmak İçin Oynayanların Yanında
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Logitech G, espor dünyasının gelişmesi ve gelişmesi emeliyle senelerdir muhtelif oyuncu ve ekiplere yatırım yapmaya devam ediyor. Yeni sezonda FUT Esports ile el sıkışan Logitech G, kulüp galibiyet grafiğini yükseltirken en büyük sponsorlarından biri olmayı kastediyor. Dünyanın en iyi 10 espor kulübü içinde yer almayı kasteden FUT Esports, galibiyetlerini sürdürürken Logitech G ise profesyonel oyunculara üst düzey bir reyin tecrübeyi sunarken, esporseverlere coşku dolu bir seyir zevki yaşatacak.

 

2014 senesinde iOS ve Android ’de gşöhretlik spor haberlerini takipçileri ile buluşturan bir mobil uygulama olarak teknoloji ekosistemine ilk adımını atan Futbolist, 2016 senesinde bir espor ekibi kurarak yine yapılanmaya gitti. İlk yarıştığı kulvar FIFA olan Futbolist, ilerleyen senelerde kazandığı galibiyetler ile esporun bir hayli ehemmiyetli oyununda boy gösterdi. 2022 senesinde zaferli bir relansman ile FUT Esports ismini alan kulüp, beynelmilel arenada 22 değişik ülke ve 31 değişik şehirde Türkiye ’yi toplamda 83 beynelmilel turnuvada temsil etti. 7 senelik kulüp geçmişinde FUT Esports, 9 değişik oyunda kazandığı 37 şampiyonluk ile Avrupa ve Orta Doğu ’nun en zaferli espor kulüplerinden biri olma vizyonu çerçevesinde yatırımlarını sürdürüyor. 60 ’tan fazla esporcu ve 20 ’yi aşkın yayıncı dahil olmak üzere toplamda 133 şahıstan oluşan takımı ile FUT Esports, FUT Talent ve FUT Academy çatısı altında topladığı influencerları ile işbirliğine gittiği markalara sunduğu hizmetin kapsamı dikkate alındığında bir espor kulübünden çok daha aşırısı…

 

Logitech G, ürün ve sponsorluk takviyesinin yanı gizeme Ar-Ge çalışmalarıyla bu bağlamda oyuncu performansını ve reyin tecrübesini en üst düzeye çıkaran ürünler planlayarak ürün gamını çeşitlendirmeyi sürdürüyor. Logitech G ’nin profesyonel kullanım için üretilen bir hayli ürünü, oyuncuların reyin içerisindeki lüzum ve temennileri göz önüne alarak, kazanmalarını sağlamak ismine planlanıyor.

Logitech G Hakkında
Logitech G, Logitech International ’ın bir markası ve reyin teçhizatları alanında dünya lideridir. Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve reyin oynamak için derin bir istekle muhtemel olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ürünlerinin yanı gizeme direksiyon ve joystick gibi simülasyon ürünleriyle de her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor. 1981 senesinde kurulan Logitech International; payları SIX Swiss Exchange LOGN ve Nasdaq Global Select Market ’te LOGI harekât gören ulusa sarih bir İsviçre işletmeyi. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı