Acer Aspire 5 ile üretkenliği zirveye taşıyor

PAYLAŞ
Acer Aspire 5 ile üretkenliği zirveye taşıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Acer Aspire 5 A515-57, dizüstü bilgisayar, üretkenliklerini artırmak isteyen kullanıcıların gereksinim dinledikleri her şeyi tek bir makinede buluşturuyor. Aygıt, yüksek ekran gövde oranı ile kullanıcılara net bir görüntüleme sunarken Acer BlueLightShield™ teknolojisiyle renk tonunu ve parlaklığı optimize ederek kullanıcıların mavi ışığa daha az maruz kalmalarını sağlıyor.

Aspire 5, 720p HD web kamerası ve çift dijital mikrofonlu Acer PurifiedVoice™ ile kullanıcılar için hatasız bir görüntülü arama tecrübeyi sunuyor. Sahip olduğu performans eforunu, çoklu vazife ve yüksek üretkenlik için geliştirilen 12. Nesil Intel® Core™ operasyoncudan alan aygıt, kullanıcısının akıcılığını sekteye uğratmadan üretkenliği doruğa taşıyor.

Üretken kullanıcılar için ideal dizüstü bilgisayar

YouTuberlar, blog yazarları, üniversite talebeleri gibi üretken kullanıcılar için planlanan Aspire 5, şık ve ince tasarım ayrıntıları ve kullanım basitliği ile öne çıkıyor. Göz akdikeni metal kaplamaya sahip dizüstü bilgisayar, günlük kullanıma uygun olarak optimize edilen elverişli tasarımıyla konforlu bir kullanım tecrübeyi sunuyor.  

Performans ve üretkenlik Acer Aspire 5 ’te buluşuyor

Acer Aspire 5, yüksek ekran-gövde oranı ile ekran tecrübesine yeni bir ebat katarak kullanıcılarına dinç renk optimizasyonu ve net bir görüntüleme tecrübeyi sunuyor. Ayrıca Acer Aspire 5 ’in QHD 2560 x 1440 ekranında yer alan Acer BlueLightShield™ teknolojisi ve Acer Color Intelligence™, renk tonunu ve parlaklığı optimize ederek kullanıcıların mavi ışığa daha az maruz kalmalarını sağlıyor. Böylece kullanıcılar uzun vakitler süresince konforlu bir ekran tecrübeyi yaşayabiliyor.

720p HD web kamerası ile hatasız bir görüntülü arama tecrübeyi sunan aygıt, çift dijital mikrofonlu Acer PurifiedVoice™ sayesinde kullanıcıların aileleri ve dostlarıyla aralarında mesafe yokmuş gibi konuşabilmelerini sağlıyor. Acer Aspire 5, sahip olduğu performans eforunu, çoklu vazife ve yüksek üretkenlik için geliştirilen 12. Nesil Intel® Core™ i5-1235U operasyoncudan alıyor. Ayrıca aygıt, 8 GB DDR4 hafıza ve 512 PCIe SSD ile uygulamaları seri bir biçimde çalıştırmanın yanı gizeme, resim ve video tertip etme için de yeterli alan sağlayarak üretkenliği doruğa çıkarıyor.

Zengin iletişim alternatifleri dikkat topluyor

Acer Aspire 5, muhtelif iletişim noktası alternatifleri yanında ağ girişi ve ses giriş-çıkışları ile zengin bir iletişim tecrübeyi ile geliyor.  Üç adet USB Type-A iletişim noktasına sahip olan aygıt, HDMI 2.1 iletişim noktası aracılığıyla daha büyük ekranlara basitçe yansıtılabiliyor. Thunderbolt™ 4 iletişim noktasıyla yüksek süratli bilgi aktarımı sağlayarak çoklu misyonlar için 4K ekranlara basitçe bağlanabilen aygıt, ultra süratli Wi-Fi 6 ve Bluetooth® 5.2. ile en kritik anlarda irtibatın istikrarlı kalmasını sağlıyor.

Acer Aspire 5, sahip olduğu çift fan ve çift bakır termal boru ile çoklu soğutma modlarını destekleyerek makinede fazla ısınmanın önüne geçiyor. Özel termal tasarımıyla ısıyı yüzde 10 ’a kadar daha fazla dışarı atarak kullanım süresi süresince azami performansın korunmasına dayanakçı oluyor. Böylece kullanıcılar, performansları sekteye uğramadan üretkenliklerini artırabiliyorlar.

Maliyet ve Bulunabilirlik

Acer Aspire 5 Amazon.com.tr üzerinde 12.499TL maliyetle satışa sunuluyor.

Kaynak: adamnedio.com