Acer Aspire 5 Spin 14, içerik oluşturuculara ve tasarımcılara hareket özgürlüğü getiriyor

PAYLAŞ
Acer Aspire 5 Spin 14, içerik oluşturuculara ve tasarımcılara hareket özgürlüğü getiriyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Acer, üstün teknik özellikleri ve farklı kullanım modlarıyla kullanıcıların hürce çalışabilmelerine ve üretebilmelerine imkân tanıyan dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı Aspire 5 Spin 14 ’ü Türkiye ’de satışa sunuyor. İllüstrasyon, resimcilik ve video tertip etme gibi iki ebatlı görsel tasarım üzerine çalışan kullanıcılara müteveccih aygıt, duyarlı dokunmatik ekranı, Active Stylus kalemi ve tablet ya da dizüstü bilgisayar gibi farklı çalışma modlarıyla tasarım süreçlerini süratlendiriyor ve daha sevinçli bir hale getiriyor.

İnce ve çok güzergahlı

Sadece 17,99 mm kalınlığında ve takribî 2 kilogram ağırlığındaki aygıt, metal kapağı ve şık tasarımını dikkat topluyor. Çok güzergahlı 360 derece çevrilebilen ve döndürülebilen menteşe tasarımıyla kolayca dizüstü bilgisayar veya tablet modu arasında geçiş yapılabilen aygıt, kullanıcıların çalışma biçimine kolayca geçim sağlıyor. Aygıt kolayca çevrilebiliyor, dayanabiliyor, dik gidişata getirilebiliyor ve döndürülebiliyor. Kullanımı kolay ve son derece duyarlı 14 inç  WUXGA 1920 x 1200 IPS dokunmatik ekranı, kullanıcıların kolayca anekdot almalarını, çizim yapmalarını ve çalışmalarını paylaşmalarına imkân tanıyor. Wacom AES 2.0 teknolojisi ile donatılan ince uçlu Acer Active Stylus kalem, duyarlı tazyik hassasiyetiyle 4.096 son derece pürüzsüz bir dokunmatik ekran tecrübeyi sunuyor. Eğik vaziyette 55° ’de kullanıldığında dahi bile doğru imleç konumlandırmasını gözetmek için itinayla planlanan kalem kullanıcılara bütün hakimiyet sağlıyor. 16:10 en boy oranına sahip ekranda yer alan BlueLightShield™ teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı optimize ederek kullanıcıların mavi ışığa daha az maruz kalmalarını sağlıyor ve kullanıcılar uzun zamanlar süresince konforlu bir ekran tecrübeyi yaşayabiliyor. 

Üstün performansıyla tasarım süreçlerini süratlendiriyor

Eforunu 13. Nesil Intel® Core™ operasyonculardan ve Intel® Iris® Xe grafik kartından alan aygıt, 16 GB RAM ve 512 GB SSD depolama alanıyla tasarım süreçlerini süratlendiriyor ve kolaylaştırıyor. Üstün teçhizat özellikleri sayesinde kullanıcılar aygıtı tasarım haricinde video izlemeden müzik dinlemeye, reyin oynamaya, uzaktan çalışmaya, eğitim ve iş uygulamalarına kadar her türlü emel için kullanabiliyor.

Biri aygıt kapalıyken şarj edebilden iki adet USB 3.2 Nesil 1 Type-A ve bir adet Thunderbolt™ 4 iletişim noktasıyla en yeni aygıtları bağlayabilmeye imkân tanıyan Acer Aspire 5 Spin 14, ayrıca harici ekran iletişimi için bir adet HDMI 2.1 iletişim noktası ve meselesiz kablosuz iletişim için Wi-Fi 6 teknolojisini kapsıyor. 

Uslu teknolojilerle üretkenliği artırıyor

Windows 11 işletim sistemiyle üretkenliği artıran Acer Aspire 5 Spin 14, 1080p FHD kamera ve suni zekâ yardımlı hengame temkine özelliğine sahip Acer PurifiedVoice™ teknolojisiyle net bir görüntülü görüşme tecrübeyi sunuyor. Aygıt, hengameli pikselleri idrak edip tanılayarak ve bunları zaman içinde değişik karelere karıştırarak daha iyi web kamerası görüntüsü elde edilmesini sağlayan Acer TNR Geçici Hengame Eksiltme teknolojisiyle düşük ışık şartlarında dahi görüntülü arama niteliğini had safhaya çıkarıyor.

Maliyet ve Bulunabilirlik

Aspire 5 Spin 14, 35.141 TL maliyetle satışa sunuldu.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı