Acer Chromebook Spin 314 çevre dostu tasarımında dört farklı kullanım modu sunuyor

PAYLAŞ
Acer Chromebook Spin 314 çevre dostu tasarımında dört farklı kullanım modu sunuyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Acer ’ın geniş Chromebook ürün ailesi içerisinde öne çıkan makinelerden Acer Chromebook Spin 314 CP314-1H, 14 inç ’lik geniş dokunmatik ekranı ile üretkenliğini artırmak isteyen talebeler ve hibrit çalışanlar için ideal bir kullanıcı tecrübeyi sunuyor.

Kapaklı, tablet, ekran ve çadır olmak üzere Acer Chromebook Spin 314 ’nam 4 değişik kullanım modu talebelerin bir hayli değişik vaziyette çalışmalarını ve doğru konumu bulmakta asla zorlanmamalarını sağlıyor. Chromebook, sahip olduğu ince çerçeve ile daha rahat bir görüntüleme alanı sunuyor. Kullanıcılar, ince çerçeveli tasarım ve HD ekran ile her an her yerde filmlerin, videoların ve TV gösterilerinin sevincini çıkarabiliyorlar.

Acer Chromebook Spin 314, sahip olduğu Intel® Celeron® N4500 harekâtçısı sayesinde, sunduğu daha uzun batarya ömrü ve duyarlı yazılımıyla günlük kullanımda yaşamı kolaylaştırıyor. Güçlü performansı ile Acer Chromebook Spin 314, talebelerin yüksek grafik gerektiren mektep projelerinde her zamankinden daha meselesiz çalışmalarını sağlıyor. Böylece talebeler, çalışma ritimlerini kendilerine göre tanımlayıp görevlerini hiç duraksamadan hakikatleştirebiliyorlar. 

Uzun batarya ömrü ve zengin iletişim noktaları kullanıcıların yaşamını kolaylaştırıyor 

Acer Chromebook Spin 314 ile kullanıcıların dosyalarını aktarmak için uzun süren bekleyişleri son buluyor. Chromebook, ultra süratli bilgi aktarımı, reel zamanlı video akışı ve batarya şarjı için USB 2.0 ’dan on kat daha süratli olan yeni nesil bir USB 3.2 Type-C iletişim noktasına sahip. Bunun yanında, her iki ucu da aynı biçimde olan tersine çevrilebilir USB Type-C ile iletişim operasyonunu daha kolay bir hale getiriyor ve yerleşik HDMI iletişim noktası ile harici bir ekran irtibatına izin veriyor. Ayrıca, Acer Chromebook Spin 314, iki adet ek USB 3.2 Tip-A iletişim noktası ile ekstra depolama ve etraf üniteleri için bir MicroSD yuvasına sahip. Entegre 720p HDR web kamerası ile kullanıcılar Google Meet ’te kristal netliğinde görüntülü aramalar hakikatleştirebiliyorlar.

Acer Chromebook Spin 314 ’nam sahip olduğu Bluetooth 5.2 ve güçlü kablosuz sinyal, Wi-Fi 6 ve stratejik olarak yerleştirilmiş 802.11ax kablosuz anten tarafından sağlanıyor. 2×2 MU-MIMO teknolojisiyle, aynı anda birden fazla kablosuz makineyle iletişim kurmayı takviyelerken kullanıcılar kablosuz iletişimlerini daha süratli bir biçimde hakikatleştirebiliyorlar. DTS® Audio, çift mikrofon ve yukarıya bakan hoparlörler ise dizüstü bilgisayarın çevrimiçi konferans marifetini geliştirerek talebeler ve hibrit çalışanlar için ideal bir kullanım sağlıyor. Ayrıca, 10 saatlik uzun batarya ömrü sunan bu Chromebook, kullanıcıların yanlarına bir efor adaptörü almadan tüm gün süresince çalışabilmelerini olası kılıyor.

Geri dönüştürülmüş plastik atıklardan üretilen OceanGlass™ dokunmatik yüzey

Acer Chromebook Spin 314 ’nam dokunmatik yüzeyi, kullanıcılar parmaklarını dolaştırırken sırça eşi bir doku sezmelerini sağlayacak biçimde planlanmış, tamamen geri dönüştürülmüş plastik atıklardan üretildi. Ummanda bulunan plastik atıkların yine kullanıldığı etraf arkadaşı OceanGlass™ dokunmatik yüzey, ummanlarda bulunan plastik atık ölçüsünün eksiltilmesine dayanakçı oluyor. Yapımında, akrilonitril bütadien stiren ABS ve yüzde 100 etraf arkadaşı bir polimer karışımı kullanılan OceanGlass™ ile ummanlarda mikroplastik lekeliliğin yaradılışı yavaşlıyor.

 

Kaynak: adamnedio.com