Acer X1229HP projektör toplantı odalarını daha verimli hale getiriyor

PAYLAŞ
Acer X1229HP projektör toplantı odalarını daha verimli hale getiriyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

1024×768 çözünürlüğüyle uzun mesafelerde dahi aşikar ve net görüntü niteliği sunuyor

4800 lümen parlaklığıyla buluşma odalarına daha renkli ve canlı görüntüler getiriyor

Acer ’ın buluşma odalarına müteveccih DLP projeksiyon makineyi X1229HP, net ve canlı görüntü niteliğiyle öne çıkıyor ve aydınlık etraflarda bile eşsiz bir görüntüleme tecrübeyi sunuyor. Sadece 2,4 kilogram ağırlığında olan ve tavana monte edilebilen projektör, 4800 lümen parlaklığı sayesinde orta ila büyük ebatlı salonlarda yapılan sunumların, gösterilen videoların veya grafiklerin gün ışığında bile uzaktan net bir biçimde görülebilmesine imkân tanıyor. 1024×768 XGA çözünürlüğüyle her ayrıntının canlı bir biçimde sergilendiği eşsiz bir netlik sunarak görüntü niteliğini üst seviyeye çıkarıyor.

Acer LumiSense™ teknolojisi, içeriğe göre parlaklık ve renk doygunluğunu dinç olarak ayarlayarak görüntülerin yanılgısız bir doğruluk ve canlılıkla sunulmasına imkân tanıyor. Dinç RGB seviyelerini hakimiyet eden ColorSafe II teknolojisi, renk bozulmalarını önleyerek renklerin meblağlı ve natürel olmasını sağlıyor. Acer ColorBoost3D™ teknolojisi ise hakikatçi renkler ve muhteşem parlaklıkta görüntüler sunuyor. 

Tavana basitçe monte edilebilen Acer X1229HP projektör, görüntüleri alıngan bir biçimde yansıtıyor ve üstün özellikleriyle montajla alakalı meseleleri ortadan kaldırıyor. Görüntü kaydırma ve dijital yakınlaştırma özellikleriyle mevcut kurulum konumunun değiştirilmesine gerek kalmadan görüntü duvara ya da perdeye bütün uyacak biçimde kaydırılarak ayarlanabiliyor. Dikey yamuk kenar düzenleme özelliğiyle görüntü bozulmaları düzenlenebiliyor ve sunum için doğru açı basitçe bulunabiliyor. Acer BlueLightShield™ teknolojisi ise mavi ışığı eksilterek katılımcıların gözlerini afaki bitkinliklere karşı gözetiyor.

Maliyet ve Bulunabilirlik

Acer X1229HP projektör Türkiye ’de 13.999.00 TL maliyetle satışta.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı