Acer'dan Anneler Günü'ne Özel Dizüstü Bilgisayar: Aspire 3

PAYLAŞ
Acer'dan Anneler Günü'ne Özel Dizüstü Bilgisayar: Aspire 3
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Performans ve üretkenliğin buluştuğu Aspire 3 dizüstü bilgisayar, bu anneler gününde teknoloji sever anneler için özel bir hediye seçeneği olacak. Günlük kullanımda gereksinim dinlenen her şeyi tek bir makinede buluştan dizüstü bilgisayar, 1080p FHD ekranı, kolay montajı ve inceltilmiş pratik tasarımı ile anneler için konforlu bir bilgisayar tecrübeyi sunuyor.

Her sene mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu sene 14 Mayıs tarihine denk geliyor. Acer ’ın geniş Aspire serisinin öne çıkan makinelerinden Aspire 3 A315-24P, kullanıcıların günlük kullanımda gereksinim dinledikleri her şeyi tek bir makinede buluşturması özelliği ile bu özel güne kısa bir zaman kala, annesine teknoloji hediye etmek isteyenler için iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. İnce çerçevesi ve güçlü performans özellikleriyle dikkat toplayan Aspire 3, 1080p FHD çözünürlüklü 15,6 inçlik ekranı ile son derece net ve hakikatçi görüntüler sunarak kullanıcıların ekran tecrübelerini maksimuma çıkarıyor.

Aygıt, sahip olduğu performans eforunu, çoklu görev ve yüksek üretkenlik için geliştirilen, her biri 2,40 GHz süratinde çalışan dört çekirdekli AMD Ryzen™ 7000 çabuksu harekâtçılardan alıyor. Kullanım kolaylığıyla da öne çıkan aile arkadaşı dizüstü bilgisayar, kullanıcıların performansını sekteye uğratmadan üretkenliklerini artırmalarını sağlıyor.

Aile kullanımı için optimize edildi

Acer Aspire 3, göz akdikeni metal kaplamaya sahip 18,9 mm ince tasarımı ve 1,78 kilogram ağırlığı ile ince bir yapıya sahip olduğu kadar şık bir tasarımla da karşımıza çıkıyor. Aygıt, inceltilmiş pratik tasarımı sayesinde konforlu bir kullanım kolaylığı sunuyor. Anneler, ev kullanıcıları ve aileler için günlük kullanıma uygun olarak optimize edilen Aspire 3, kolay montajı ile kullanıcıların yaşamını kolaylaştıracak bir bilgisayar tecrübeyi sunuyor.

Performans ve üretkenlik tek bir makinede buluşuyor 

Acer Aspire 3, Radeon™ grafiklere sahip AMD Ryzen™ 3 7320U operasyoncusu ile kullanıcıların günlük işlerin kolayca üstesinden gelinmesini sağlıyor. Standart yenileme sürati 60 Hz olan Acer Aspire 3 ’şan ekranında yer alan Acer BlueLightShield™ teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı optimize ederek kullanıcıların mavi ışığa daha az maruz kalmalarını sağlıyor. Böylece kullanıcılar, uzun müddetler süresince konforlu bir ekran tecrübeyi yaşayabiliyorlar. 

Maksimum batarya çalışma süresi 13,5 saat olan makinede yer alan 4 GB DDR5 ve 256 GB PCIe SSD, kullanıcıların yüksek performans gerektiren görevlerini daha süratli bir biçimde bitirebilmelerini sağlarken medya içeriklerini ve çalışma dosyalarını depolayabilmeleri için yeterli ölçüde alan sunuyor. Aspire 3, 1 adet HDMI 2.1, 2 adet USB 3.2 Nesil 1 Tip A ve 1 adet USB 3.2 Nesil 2 Tip C olmak üzere zengin irtibat noktaları ile dikkat topluyor. İki stereo hoparlör ve bir mikrofon girişi ile gelen aygıt, sahip olduğu ultra süratli Wi-Fi 6 ile en kritik anlarda iletişiminizin istikrarlı kalmasını sağlıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı