Acerpure, PCR Malzemelerinden Üretilen Çevreye Duyarlı Hava Temizleyicisini Tanıttı

PAYLAŞ
Acerpure, PCR Malzemelerinden Üretilen Çevreye Duyarlı Hava Temizleyicisini Tanıttı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Gövdesinde yüzde 35 oranında harcayıcı sonrası geri dönüştürülmüş PCR malzeme kullanılan ve imal sırasında CO2 emisyonları yüzde 20 ’ye kadar eksiltilen Acerpure Pro Vero hava arınıcı, Acer ’ın çevreye duyarlı Vero ürün serisini yansıtıyor

Acerpure Inc. bugün, ana firmayı Acer ’ın çevreye duyarlı Vero serisini yansıtan ve gövdesinde tüketim sonrası geri dönüştürülmüş PCR malzemeler kullanan türünün ilk misali Acerpure Pro Vero Hava Arınıcıyı tanıttı. Acerpure Inc. yaşam niteliğini artırmak için uslu özelliklerden faydalanan ve aynı zamanda kullanıcıların çevrelerinde pozitif tesir yaratan yaşam stili ve harcayıcı ürünleri geliştirmeye odaklanıyor.

Acerpure Inc. İdare Heyeti Başkanı Andrew Hou, “Acerpure olarak sürdürülebilirlik ve inovasyonlara her zaman büyük umursuyoruz. Yeni Acerpure Pro Vero Hava Arınıcı ürünümüz bunun en büyük delili. Sadece havayı pak yakalamakla kalmayıp aynı zamanda imalinde PCR plastik gibi geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanılması ve enerji tasarrufu sağlayan çevre arkadaşı moduyla atıkları ve çevresel tesirleri eksilten bir ürün sunmaktan şeref dinliyoruz. Acerpure Pro Vero hava arınıcının hava niteliği sektöründe ezber bozan bir ürün olduğuna inanıyoruz ve bu ürünü alıcılarımıza sunmaktan büyük coşku dinliyoruz” dedi.

Çevreye Duyarlı ve Çağdaş Tasarım 

Acerpure Pro Vero hava arınıcının gövdesi yüzde 35 PCR plastik kapsıyor. Bu, imal sırasında işlenmemiş plastik kullanımına mukayeseyle CO2 emisyonunun yüzde 20 oranında eksiltilmesine destekçi oluyor[1]. Ayrıca karbon ayak izini daha da eksiltmek için su bazlı mürekkep ve geri dönüştürülebilir ambalaj kullanıyor. Yer tasarrufu sağlayan form etkeni, pak, mat beyaz yüzeyi, sezgisel LED dokunmatik oturumu ve sade ancak çağdaş tasarımı, Acerpure Pro Vero ’yu her türlü ev veya büro civarında göze çarpan bir ürün haline getiriyor.

Hava Niteliği Sensörü ve Enerji Tasarrufu Sağlayan Çevre Arkadaşı Mod 

Yeni hava arınma aygıtı, iç mekanda bulunan asılı partikülleri tespit etmek için bir PM2.5 hava niteliği sensörü kapsıyor ve uygun çalışma moduna hakikat zamanlı olarak otomatik geçiş yapabiliyor. Makine ayrıca yeşil, sarı ve kırmızı olmak üzere üç değişik ışığın yer aldığı göstergesi aracılığıyla kullanıcıları mevcut hava niteliği hakkında bilgilendiriyor ve “Çevre Arkadaşı Mod” sayesinde etraf şartlarına bağlı olarak arıtma eforunu kendiliğindene bereketli bir biçimde ayarlayabiliyor. DC motoru, kullanım sırasında düşük enerji tüketimi ile yüksek performans sağlıyor ve düşük hengamede ve aydınlatma olmadan çalışan “Suskun Modda” bile uyku şartlarını ve hava niteliğini iyileştiriyor. 

Gelişmiş Filtrasyon Sistemi: Etkin Karbon Pamuklu 3 ’ü 1 arada+ HEPA Filtre

Acerpure Pro Vero, bakterileri ve havadaki asılı PM2,5 partiküllerinin[2] yüzde 99,9 ’unu izole edebilen ileri düzey bir 3 ’ü 1 arada+ HEPA Filtre ile beraber geliyor. Ayrıca 4 tabakalı koruma sistemi sayesinde hasarlı gazları ve alerjenleri tesirli bir biçimde filtreliyor. Formaldehit ve çevredeki öteki hasarlı maddelerin yüzde 99 ’unu[3] gidermek için anti-formaldehit kaplama ile daha da kuvvetlendirilen ve üçüncü taraf laboratuvarlar tarafından test edilen etkin karbon pamuk katkılı filtre, evleri ve iç mekanları her zaman ferah ve pak yakalıyor. 

Şu anda çevrimiçi olarak satın alınabilen Acerpure Pro Vero Hava Arınıcı, ayrıca belli perakende mağazalarında da satışa sunulacak.

Maliyetlendirme ve Bulunabilirlik

Acerpure Pro Vero AP353-10W Mayıs ayı itibariyle EMEA bölgesinde satışa sunulacak.

Özellikler, maliyetler ve bulunabilirlik bölgeye göre farklılık gösterebilir. Belli pazarlarda bulunabilirlik, ürün özellikleri ve maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen acer adresinden size en yakın Acer büroyu ile bağlantıya geçin.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı