Anime Efsanesi Dragon Ball Super Karakterleri PUBG MOBILE'da Savaş Alanına İniyor

PAYLAŞ
Anime Efsanesi Dragon Ball Super Karakterleri PUBG MOBILE'da Savaş Alanına İniyor
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

PUBG MOBILE 2.7 aktüellemesi ile Anime & Manga efsanesi olan Dragon Ball Super şahsiyetleri oyuna ilave ediliyor. Yeni reyin modu, kişilikler ve öğelerin yer aldığı aktüelleme Cycle 5 Sezon 13 ve Royale Pass Ace içerikleri ile geliyor.

 Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Dragon Ball Super ile dönüm noktası kalitesindeki iş birliğini duyurdu. Bu iş birliği 2.7 aktüellemesinde eşi görülmemiş yenilikleri birliktesi getirecek. Eşsiz yeni Dragon Ball Super modları, öğeleri, vasıtaları, alanları ve daha aşırısıyla beraber PUBG MOBILE tarihindeki en ehemmiyetli ortaklıklardan birine imza atılıyor.

 

Dragon Ball Super Temalı Mod

Çığır açan iki Dragon Ball Super modundan ilki, 13 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında reyin içinde yer alacak ve basmakalıp PUBG MOBILE battle royale oynanışıyla Dragon Ball unsurlarını birleştirecek. Bu mod sayesinde oyuncular, efsanevi ejderha Shenron ’u çağırmak için yedi Ejder Küresi ’ni toplayabilir ve reyin içi kuvvetlendirmeler için Shenron Çağırma Platformu ’nda bir dilek yakalayabilirler.

Oyuncular Erangel, Livik ve Sanhok ’ta serideki meşhur yerler ve mimariden esinlenerek inşa edilen dört yeni Dragon Ball Super bölgesini keşfetme kaderine sahip olacaklar! “Dragon Ball Köyü”, “Tenkaichi Budokai”, “Kame Konutu” ve “Karin Kulesi”, oyuncuların keşfetmesi için bir hayli sırrı içerisinde barındıracak. Oyuncular ayrıca “Hoipoi Kapsülü”nü atarak üç şahsiyet “Uçan Araba” ’ çağırabilecek ve savaş alanında uzun yolları kat edebilecekler.

Bu aktüellemede, Dragon Ball serisinin parçalamaz bir parçası olan bir “Ki” özelliği de bulunuyor! Gelişmiş hareket yeteneği için “Ki” enerjisini toplayarak düşmanları alt etmek için efsanevi “Kamehameha” vuruşunu ve hürce uçmak için “Buku-jutsu tekniğini Uçma tekniği” kullanabilirsiniz. Oyuncular “Ki” enerjileri düştüğünde aynı zamanda sağlık ve enerji veren “Senzu Fasulyesi” yiyebilecekler.

Ayrıca ekstra bir alan okumaya can atan reyin hoşlanırlar, saklı Dragon Ball Sınavı hakkında daha fazla detay için PUBG MOBILE ’ın resmi sosyal medya hesaplarına göz atabilir. Bu kısımda oyuncular, konumları öbür ekipler tarafından gözükürken yedi Ejder Küresini aramakla görevlendirilecekler! Oyunu kazanmak için oyuncuların Ejder Kürelerini zaferli bir biçimde ele geçirmesi, Shenron Çağırma Platformu ’nu korunması ve ardından bir dilek yakalaması gerekiyor.

 

Battle Royale: Dragon Ball Super

Oyuna ilave edilecek Dragon Ball Super modundan ikincisi ise PUBG MOBILE ’a daha evvel hiç görülmemiş bir oynanış stili getirecek ve 15 Temmuz ’dan 4 Eylül ’e kadar savaş alanlarını stil sahibi, bol animasyonlu bir sanat dünyasına dönüştürecek. Oyuncular ananesel silahlarını vazgeçip bunun yerine savaşta eşsiz ana ve destek hareketlerini kullanarak Dragon Ball Super ’in beş şahsiyetinden birini Goku, Vegeta, Frieza, Piccolo ve Ultimate Gohan hakimiyet edecek ve ayakta kalan son birey olmaya çalışacaklar!

Bu tertemiz modun bir parçası olarak oyuncular, enerjilerini yenilemek ve azamiyi 4. Seviye olmak üzere hareketlerini yükseltmek için yerden Ruh Kristalciği ve Ruh Kristali toplayacak, haritada dolaşmak ve haritayı manipüle etmek için Işınlanma Noktaları ve Yukarıya Hava Akımı gibi muhtelif yeni özellikleri kullanacaklar. 

Tencent Games ’te PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang “Dünyanın en ikonik Japon manga ve anime serilerinden biri olan Dragon Ball ve Dragon Ball Super, aralıksız olarak yeni ve genç izleyicilerin ilgisine sürüklerken, onu izleyerek ve okuyarak gelişen nesil için ilgili ve anlamlı kalma mevzusunda gerçekten inanılmaz bir şey muvaffak oldu. Birden fazla kuşak ve beynelmilel sürükleyiciliğine ek olarak, güçlükleri aşma mevzusundaki ünlü teması, PUBG MOBILE ve oyuncularımız arasında gerçekten ses getirecek. Bu gidişat PUBG MOBILE takımının bunu en etkileyici reyin içi marka iş birliklerinden biri haline getirmek için gerçekten çok çalıştığı anlamına geliyor.”

Son Goku, Vegeta, Frieza ve dostları Pilaf ve Karin ’in yer aldığı özel elbiseler de dahil olmak üzere 14 Temmuz ’da çıkacak çok rakamda Dragon Ball Super temalı giysi ve eşyaya hazır olun! 11 Ağustos ’taki ortaklıkta beraber daha sonra çok daha fazla içerik gelecek. Bu sebeple oyuncular daha fazla içerik için gözlerini dört açabilir. “Kamesennin Stili Set” gibi özel Dragon Ball Super mükâfatları getiren reyin içi temalı faallik hakkında daha fazla detaya PUBG MOBILE sosyal kanallarından erişebileceksiniz.

2.7 aktüellemesi ayrıca, yeni bir tertip edilebilir Sıcak Savaş reyin şablonu ile World of Wonder yaratıcı modundaki iyileştirmeler ve tüm haritalarda mevcut olacak yeni hamle tüfeği ACE32 dahil olmak üzere bir dizi reyin geliştirmesini de barındırıyor. Ek olarak Cycle 5 Sezon 13, kilidini açıp sevincini çıkarabileceğiniz yeni içerikler, mükâfatlar ve kozmetiklerle aktüellendi. En yeni Royale Pass Ace, Sezon Misyonlarının yanı gizeme yeni temel mükâfatlar getirecek.

Son olarak, PUBG MOBILE yakında ikonik bir İngiliz lüks araba üreticisi ile yanaşan bir ortaklığı duyuracak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı