Anker Nebula Cosmos Laser 4K ile Hatasız Görüntü, Muhteşem Ses

PAYLAŞ
Anker Nebula Cosmos Laser 4K ile Hatasız Görüntü, Muhteşem Ses
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Hayatı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker, Cosmos Laser 4K ile seyir neşenizi artırıyor. Kompakt lazer projeksiyon aygıtı Cosmos Lazer 4K, her yere taşınabiliyor, IEA teknolojisi sayesinde basitçe montajı yapılıyor. Muhteşem görüntü ve ses niteliği sunan Cosmos Lazer 4K ile size kendinizi sinemanın sihirli dünyasına vazgeçmek kalıyor.

Hayatı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker, sinema tutkunları için dünyanın en kompakt lazer projeksiyon makinesini sunuyor. Anker ’in Nebula serisinde yer alan Cosmos Laser 4K,  IEA Uslu Etraf Uyarlamayı teknolojisi sayesinde basitçe kurularak bulunduğu etrafı anında bir sinema salonuna dönüştürüyor. Kılavuz Çizgisiz Otomatik Ekran Hizalama özelliği sadece 3 saniyede görüntüyü rastgele bir kılavuz çizgisine gerek kalmadan hizalarken, Hatasız Otomatik Odaklama özelliği ise görüntüyü süratlice netleyerek dikkatinizin bölmesini önlüyor.

30W eforundaki hoparlörlerle fısıltıları dahi dinleyeceksiniz

Eforunu lazerden alan 2400 Lümen parlaklık bedeli ve Laser Forge Görüntü Motoru takviyeli zengin 4K görüntüleriyle fark yaratan Nebula Cosmos Laser 4K, ses mevzusunda da eforunu ortaya koyuyor. 30W eforundaki hoparlörler, film müziklerinin tesirini yoğunlaştırıyor, fısıltıların dahi etkisini çoğaldırıyor. AiFi teknolojisi ve Dolby Ses özellikleri ise sizi aksiyonun ortasına davet eden 3 ebatlı bir ses âlemi oluşturuyor. 

Mavi ışığa karşı göz kalkanı 

Elverişli olarak planlanan taşıma kulbuyla her yere taşınabilen Nebula Cosmos Laser 4K, kutu içeriğinde bulunan 4K Uslu TV ve medya oynatıcı kitiyle tek bir değişle Netflix dahil 7000 ’in üzerinde uygulamada en hoşlandığınız dizileri, filmleri, dokümansalları izleyebilmenizi de ihtimal sunuyor. Göz kalkanı ise yansıtılan mavi ışık ölçüsünü eksilterek gözlerinize gözetiyor. Telefon, tablet ya da USB sürücünüze bağlanabilen bu üstün makine, böylece istediğiniz içeriği zahmetsizce ekrana aktarmanızı sağlıyor.

 

Kaynak: adamnedio.com