Apex Legends: Resurrection'dan Yeni Oynanış Fragmanı Geldi!

PAYLAŞ
Apex Legends: Resurrection'dan Yeni Oynanış Fragmanı Geldi!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Apex Legends oyuncularının gözdelerinden Revenant, tertemiz marifetler ve karanlık aurasıyla oyunda fırtına gibi esmek üzere hazır. Peki siz onunla çatışmaların seyrini değiştirmeye hazır mısınız?

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arkasıs EA tarafından yayınlanan Apex Legends ’ın yeni sezonu Resurrection, aksiyon dolu bir oynanış fragmanıyla tanıtıldı. 8 Ağustos ’ta tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanacak olan Resurrection aktüellemesi, Revenant ’ın oyuna dönüşüne odaklanacak.

Yeni aktüelleme ile beraber oyuna tertemiz içerikler, donanımlar ve daha fazlası geliyor. Bunların kimileri ise şu biçimde sıralanıyor:

 

Revenant ’ın Yine Doğuşu

Dördüncü sezonda tanıtılan Revenant, yeni sezonda baştan alt yenilenerek tüm oyunculara sezon süresince parasız olarak sunulacak. Oyuncular sezon bitene kadar sunulan birtakım gayretlerin üstesinden gelerek Revenant ’ı şahsiyetleri arasına katabilecekler. Revenant ’ın maharetleri alttaki biçimiyle oyunda yer alacak:

Yeni Pasif Maharet – Assassin ’s Instinct: Revenant sağlık puanı düşük olan oyuncuları görebilecek. Bunun yanında eğilerek daha süratli yürüyebilecek ve duvarlara daha faal bir şekilde tırmanabilecek.

Yeni Strateji – Shadow Pounce: Revenant önündeki mesafeyi süratle aşmak için ileri doğru atılabilecek.

Yeni Ultimate – Forged Shadows: Çevresinde yoğun bir karanlık enerji üretebilecek olan Revenant, bu sayede aldığı hasarı bloklayabilecek ve bu sırada sağlığını da yenileyecek.

Broken Moon ’da Mixtape Coşkuyu

Oyuncuların alkışla takip ettiği Mixtape modları Broken Moon ’a geliyor. Gun Run ve Team Deathmatch The Core ’da, Control ise Production Yard ’da tecrübelenebilecek.

 

Death Dynasty Koleksiyon Aktifliği

8-15 Ağustos tarihleri arasında oyuncular, Battle Royale modunda çift kat deneyim puanı kazanabilecekler. Aynı faallik 15-22 Ağustos tarihleri arasında da Mixtape ’te etkin olacak.

 

Resurrection Battle Pass

Yeni silah desenleri, şahsiyet kostümleri, emote ’lar ve daha fazlası Battle Pass ile beraber oyuna ilave edilecek.

Apex Legends: Resurrection 8 Ağustos ’ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC ’de tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı