Aston Martin, PUBG: BATTLEGROUNDS İşbirliğiyle Tarzınızı Konuşturun

PAYLAŞ
Aston Martin, PUBG: BATTLEGROUNDS İşbirliğiyle Tarzınızı Konuşturun
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

 25.1 Güncellemesi aynı zamanda Miramar haritasının yeni bölgeler ve özelliklerle yine planlanmış bir versiyonu ve Kum Kasırgalarıyla geliyor

KRAFTON, Inc., başta Aston Martin iş birliği ve yeni reyin alanları olmak üzere bir dizi yenilik ve iyileştirmeyi kapsayan PUBG: BATTLEGROUNDS 25.1 güncellemesini gururla sunar.

Aston Martin iş birliği ile PUBG: BATTLEGROUNDS ’ta lüksü tecrübelemeye hazır olun. Üç adet çok özel Aston Martin vasıta kozmetiğinin kilidini açarak, eşsiz bir stil ve zarafetle reyin tecrübenizi bir adım öteye taşıyın. Tüm haritaların başlangıç bölgelerinde Aston Martin konteynırını arayarak, siz ve ekip dostlarınız için tüm maç süresince taşıta ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu iş birliği kapsamında bir dizi coşku verici güncelleme geliyor. Bunlar arasında yeni Crafter Pass: Aston Martin, Atölyede Aston Martin İmali, faallikler ve daha aşırısı bulunuyor.

10000DAYS ile Aston Martin Sandbox Turnuvaları

Aston Martin ’in oyuna ilave edilmesi onuruna ülkemizde de PUBG: BATTLEGROUNDS oyuncu topluluğuna müteveccih bir aktiflik tertip ediyor. Twitch yayıncısı 10000DAYS ’in kanalında gerçekleşecek Sandbox Turnuvalarında her maçın birincilerini 1500 ’er G-Coin, ikincilerini 1000 ’er G-Coin, üçüncülerini ise 500 ’er G-Coin kazanma fırsatı bekliyor.

Aktiflik, Sandbox Modu ’nda gerçekleşecek 4 maçtan oluşuyor. Faalliğe kaydetmenize gerek yok çünkü maçların parolaları yayın sırasında oyuncularla paylaşılacak. Her maç değişik konsepte sahip ve oyuna ilave edilen yeni özellikleri ve içerikleri tanıtmayı kastediyor.

Bu coşku dolu turnuvaya 9 Ağustos Çarşamba gşöhreti saat 19.00 veya 12 Ağustos Pazar gşöhreti saat 19.00 ’da 10000DAYS ’in Twitch kanalı üzerinden katılabilirsiniz.

Miramar Güncellemesi- Çevre Geliştirmesi

25.1 güncellemesi aynı zamanda Miramar haritasına ehemmiyetli iyileştirmeler getiriyor. Yeni alanlar ve bölgeler, genel çevresel tamlığı ve reyin tecrübesini artırmak emeliyle planlandı.

Yeni lokasyonlar arasında şunlar var:

Partona: Canlı ve hareketli şenlikler ve geleneklerle dolu bir köy. Evvelki bölge Los Higos ’un yerini alıyor ve yeni inşa edilen bir köprü ile daha iyi yağma faydalılığı ve daha kolay gezinme sunuyor.

 

Resort: Tepe üstünde görkemli bir biçimde yer alan Tatil Köyü, terk edilmiş bir kuruluştan esinlenilerek coşku verici bir yeni yağma mekânı sunuyor. Ev setlerinin ve yollarının konumları ayarlanarak da reyin tecrübeyi ve yağma faydalılığı artırıldı.

Truck Stop Kamyon Durağı: Kamyonlar için bir vaha ve malzemelerle dolu olan Kamyon Durağı, evvelki Hurda Alanı ’nın yerini alırken eşsiz görsel teması ve ayırt edici savaş tecrübeyi ile öbür bölgelere değişik bir savaş dinci sunuyor.

Oyuna yeni bazı özellikler de ilave edildi:

Kum Kasırgası: Kumlu çöl eşi Miramar haritasında artık Kırmızı Bölge yerine güçlü bir kum kasırgası hareket ediyor. Kum kasırgası, içinde bulunan oyuncuların sıhhatini usulca eksiltiyor, görüşü engelliyor, hareketi yavaşlatıyor ve muhakkak elektronik donanımları kullanılamaz hale getiriyor.

Zipline Halat: Oyuncular artık Miramar ’ı yeni halat özelliği sayesinde daha kolay bir biçimde gezinebilirler. Her halatta iki ip bulunur, bu sayede birden fazla oyuncu aynı anda halatı kullanarak zorlu arazileri geçebilir ve süratli ve gizli bir biçimde düşman tarafından korunan alanları aşabilir. Halat, savaş dinçlerine coşku katan bir tabaka ilaveler ve akıcı hareket etmeyi kolaylaştırır.

Bu harita güncellemeleri, PUBG ’nin başlangıç yağma safhası için oyunculara daha fazla alternatif sunmayı kastetmekte. 25.1 güncellemesi, yağma alanları arasındaki iletişimleri geliştirmenin yanı gizeme daha fazla siper ve savaş alanı da sunuyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı