'Baldur's Gate 3' ve Dört Oyun DLSS Desteği Alıyor!

PAYLAŞ
'Baldur's Gate 3' ve Dört Oyun DLSS Desteği Alıyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

 Ağustos ayı, GeForce RTX oyuncuları için oldukça coşku verici bir yarıyıl olacak. Zira Baldur ’s Gate 3, erken ulaşım aşamasından çıkıyor ve resmi olarak 3 Ağustos ’ta DLSS 2 ve DLAA desteğiyle geliştirilmiş olarak piyasaya sürülüyor. Ayrıca, dört yeni DLSS desteği alıyor.

 

Baldur ’s Gate 3, DLSS 2 ve DLAA ile 3 Ağustos ’ta Piyasaya Sürülüyor

Takribî üç sene sonra, Dungeons and Dragons dünyasında geçen ve büyük alkış toplayan yeni nesil RPG oyunu Baldur ’s Gate 3, NVIDIA teknolojisiyle yüklü olarak piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

GeForce RTX oyuncuları NVIDIA DLAA ile grafik kalitesini en üst seviyeye çıkarırken, NVIDIA DLSS 2 ile kare süratini artırabiliyor. DLSS 2 sayesinde GeForce RTX 40 Serisi oyuncuları vasati %93 performans çoğalışı elde ederek GeForce RTX 4060 Ti ve üstü için 4k 60+ FPS tecrübeyi yaşayabilecek. 

DLSS ve DLAA teknolojisiyle GeForce RTX Oyuncuları, eksiksiz Baldur ’s Gate 3 tecrübeyi için hazır.

 

Daha Fazla DLSS Oyunları

Ağustos ayında piyasaya sürülecek değişik DLSS oyunları ise şunlar:

DESORDRE: A Puzzle Game Adventure – Unreal Engine 5.2 ’ye geçiyor ve NVIDIA RTX Direct Illumination, NVIDIA Shader Execution Reordering ve NVIDIA DLSS 3 ’ü ilave ederek maksimum ayarlar faalleştirildiğinde 4K ’da vasati 3,6 kat performans çoğalışı sağlıyor. Lost Soul Aside –  DLSS 3 ile piyasaya çıkacak. Remnant II – DLSS 3 teknolojisiyle ulaşılabiliyor.  Grand Emprise: Time Travel Survival – DLSS 2 teknolojisiyle ulaşılabiliyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı