Battlefield 2042'nin 4. sezonu Eleventh Hour'ın ilk fragmanı yayınlandı!

PAYLAŞ
Battlefield 2042'nin 4. sezonu Eleventh Hour'ın ilk fragmanı yayınlandı!
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

4. sezon; yeni Flashpoint haritası, Specialist Camila ¨Blasco¨ kişiliği, tertemiz silahlar, manevra yeteneğine sahip bir piyade taşıtı, patlayıcı fırlatan yeni bir aygıt ve çok daha aşırısına sahip olacak

Battlefield 2042 ’de tertemiz bir yarıyıl başlıyor. 28 Şubat 2023 ’te yayına girecek olan Battlefield™ 2042 4. Sezon: Eleventh Hour aktüellemesi ile Electronic Arts oyuna bir hayli yeni özellik ilave ediyor. Tertemiz bir harita, yeni bir Specialist, yeni silahlar, yeni bir taşıt, Battle Pass içeriğinin bir parçası olan 100 yeni düzey ve aşırısı, Eleventh Hour aktüellemesi ile Battlefield 2042 oyuncularıyla buluşacak. Bu aktüelleme ile beraber gelecek olan ana eklentiler, Battlefield 2042 ’nin Battle Pass ’inde* parasız bir düzey olarak yer alacak, ekstra kozmetik eklentiler ise Battle Pass ’in Premium** versiyonunun bir parçası olarak sunulacak.

Battlefield 2042 4. Sezon: Eleventh Hour oynanış fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Oyunun 4. sezonunda oyuncular, Güney Afrika ’da yer alan Flashpoint ismindeki yeni haritada kafa kafaya çaba edecek. Bu bölgenin kayalık arazisi, taşıtların dışarıda gezebilmesine ve dışarıda siper alabilmesine izin verirken bir yer altı tünelinin de bulunduğu geniş iç mekanlar, oyuncuları yaya olarak veya taşıt ile yakın mesafeli çatışmalara çekecek.

Battlefield 2042 ’nin en yeni Specialist ’i, harekete duyarlı radarlara tutulmamasını sağlayan strateji donanımını kullanarak arazide özgürce hareket edebilen, pusu uzmanı Camila ¨Blasco¨. Sahip olduğu X6-Infiltration Device, düşman makinelerinin maksada kilitlenmesini tedbire, etkin tespit teknolojisine müdahale etme ve ölü bölgeler oluşturarak makine yok edilene veya devre dışı vazgeçilene kadar düşmanın silah teknolojisini bertaraf etme gibi özelliklere sahip olacak.

4. sezon yenilikleri ve eklentileri arasında; yeni silahlar, yeni bir taşıt ve yeni bir ufak aygıt gadget bulunacak. Yeni kısa erimli, pompalı Super 500 Shotgun Sidearm ¨patlayıcı¨ bir özelliğe sahip olacak ve yakın mesafeli çatışmalarda size dayanakçı olacak.

RM68, dahili susturucuya sahip bir hamle tüfeği olarak oyunda yer alacak ve gelişmiş stabilite ve geri tepme hakimiyetine sahip olacak. Bir hafif aygıtlı tüfek olan AC9 SMG, süratli atışlar yaparken hakimiyeti had safhada yakalayabilmeniz için elverişli bir yapıda sunulacak. Yeni RPT-31 LMG, düşük atış sürati, süratli atış sürati, büyük kurşun  ve eşsiz bir ¨döner dürbün¨ eklentisiyle gelecek.

Tüm bu yeni silahların dışında, oyuncular, SPH Explosive Launcher makinesinin yapışık patlayıcılarını nesnelere ve taşıtlara yapıştırabilecek ve her türlü gidişata uygun, riskli bir savaş silahı olarak kullanabilecekler.

Oyuncular yeni aktüelleme ile beraber ¨CAV-Brawler¨ ismindeki taşıt ile dar alanlardan geçebilecek ve öbür oyuncuları gözetebilecekler. Bu taşıt, aynı zamanda, can veren oyuncuların oyuna dönüş noktası olarak da kullanılabilecek. Tüm koltukları dolu olsa dahi… Manevra yeteneğine sahip olan bu IFV tipi taşıt, etkin tehdit tespit sistemi kapsayacak ve her doğrultuya el bombaları atan, yakın etraftaki düşman askerlerini bertaraf etme kapasitesine sahip bir korunma sistemine de sahip olacak.

Oyunun sınıf sisteminde yapılacak olan yenilikle beraber oyuncular, Specialist sınıfının abonelerini; Assault, Engineer, Recon ve Support sınıflarının altında bulabilecek. Sınıf sistemi ayrıca Specialist ’lerin ulaşabileceği teçhizat ve teçhizatları yine belirleyerek oyuncular için yapılandırılmış ve anlaşılır bir kumpas getirecek. Buna ek olarak oyuncular, sezonun ilerleyen zamanlarında ¨Discarded¨ isimli haritanın yenilenmiş hali ile şu özelliklere kavuşacaklar: İyileştirilmiş bir görüş açısı, piyade savaşını geliştiren bir hayli siper, daha iyi hakimiyet noktaları ve yeni alanlar. Bir sonraki ¨Geliştirme Aktüellemesi¨nde paylaşılacak.

Battlefield 2042 4. Sezon: Eleventh Hour hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Battlefield 2042 versiyonları, daha önceki nesil satın alımlar için Çifte Fırsat, EA Play ve EA Play Pro azalık önerileri ve oyunla alakalı öbür tüm detaylar hakkında daha fazla bilgi için Battlefield 2042 ’nin web sitesini ziyaret edebilir ve oyunu YouTube, Twitter veya Instagram ’da takip edebilirsiniz.

 

Kaynak: adamnedio.com