Battlefield 2042'nin 4. sezonundan en son görüntüler

PAYLAŞ
Battlefield 2042'nin 4. sezonundan en son görüntüler
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Battlefield 2042 geliştirici takımı, oyunun yeni sezonu Eleventh Hour ’da yer alan yenilikleri kapsayan yeni bir aktüelleme yayınladı. Reyin tarihinin en köklü serilerinden biri olan Battlefield ’ın son halkasının 4. sezonu, 28 Şubat ’ta oyunseverlerle buluşacak.

DICE Topluluk İdareyicisi Tom Straatman ’in ve Dayanakçı İmalci Alexia Christofi ’nin sunduğu video; yeni Flashpoint haritasına, Specialist Camila ¨Blasco¨ya ve onun ‘X6-Infiltration ’ isimli makinesine, oyuna ilave edilen yeni vasıtalara, silahlara ve gadget ’lara derinlemesine bir bakış sunuyor. Yeni sezonun tüm içeriklerini gözler önüne seren bu ¨aktüelleme kısmı¨, aynı zamanda tertemiz oynanış görüntüleri de kapsıyor. İzlemek için tıklayın.

Video ayrıca -sezonun ilerleyen kısımlarında oyuna ilave edilecek olan Discarded da dahil olmak üzere- Battlefield 2042‘nin tanıtım haritalarının geliştirilmiş ve elden geçirilmiş versiyonlarını görmemize imkân tanıyor. Son olarak, oyunseverler, aktüellemede yer alan artistik görsel çalışmalar sayesinde 5. Sezon ’la birlikte kendilerini nelerin beklediğine dair fikir sahibi olabilecekler.

Battlefield 2042 4. Sezon: Eleventh Hour oynanış fragmanını buradan, en son Battle Pass fragmanını ise buradan izleyebilirsiniz.

Battlefield 2042 versiyonları, daha önceki nesil satın alımlar için Çifte Fırsat, EA Play ve EA Play Pro azalık önerileri ve oyunla alakalı öbür tüm detaylar hakkında daha fazla bilgi için Battlefield 2042 ’nin web sitesini ziyaret edebilir ve oyunu YouTube, Twitter veya Instagram ’da takip edebilirsiniz.

Kaynak: adamnedio.com