Battlegrounds Survivor Yaz Festivali ve PUBG, Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!

PAYLAŞ
Battlegrounds Survivor Yaz Festivali ve PUBG, Street Fighter 6 İş Birliği Başlıyor!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Şenlik kapsamında Street Fighter 6 kostümleri, birbirinden cümbüşlü PUBG Arcade Battle Royale modları ve muhteşem armağanlar var

PUBG Survivor Summerfest kapsamında PUBG: BATTLEGROUNDS ’a Street Fighter 6 iş birliği ve hem yeni hem de daha önceki PUBG Arcade Battle Royale modlarının oyuna ilave edilmesi gibi coşku verici bir dizi yeni içerik ve faallik geliyor.

 

Street Fighter 6 x PUBG: BATTLEGROUNDS:

Temmuz ayının ilerleyen gnamlarında, kavga et oyunu hayranları, kostüm listemize tanıdık bir dizi kişiliğin ilave edildiğini görecekler. CAPCOM ’un ünlü kavga et oyunu Street Fighter 6 ile gerçekleşen yeni PUBG: BATTLEGROUNDS iş birliği, Chun-Li, Ryu, Luke ve Cammy gibi adlar başta olmak üzere oyunun efsanevi dövüşçülerinden kimilerini coşku dolu battle royale maçlarımıza dahil edecek. Street Fighter 6 temalı bu öğeler, 26 Temmuz-20 Eylül arasında satın alınabilecek.

 

PUBG Survivor Yaz Şenliği Mükâfatları

Soluk kesen faallikler ve reyin içi vakalardan oluşan PUBG Survivor Yaz Şenliği, topluluktaki herkese bir dizi göreve katılarak hem reyin içi hem de reyin dışı mükâfatlar kazanma kaderi sunuyor. İlk iş, oyuncuların bitirmesi için yeni reyin içi görevlerle yaz süresince kumpaslı olarak güncellenecek olan Yaz Görevi Faallik merkezi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site yaz süresince kumpaslı olarak oyuncuların bitirmesi için yeni reyin içi görevlerle güncelleniyor olacak. Bu maksatları bitirdiğinizde Yaz Pulları Summer Stamps kazanacaksınız. Bu pullar da size yeni, yaz temalı bir adlık, reyin içi premium para üniteyi G-COIN ve muhteşem bir masaüstü bilgisayar gibi mükâfatlar kazanma fırsatı kazanmak için rastgele seçilme fırsatı verecek. Survivor Yaz Şenliği 13 Eylül ’de sona eriyor, bu surattan kolları sıvayıp oyuna dalmak ve pul kazanmaya başlamak için bolca zaman var.

Coşku verici faallikler ve reyin içi vakalardan oluşan PUBG Survivor Yaz Şenliği, oyunculara şu mükâfatları kazanma fırsatı veriyor: 

 

PUBG Arcade Yenilenmesiyle Bluebomb Rush Bomba Modu Modu Geldi:

PUBG Arcade, Temmuz 24.2 güncellemesiyle Süratli Battle Royale ve Ekip Vefat Oyunu gibi özel modlar, tertemiz Mavi Bomba Telaşı modu gibi yenilikler ve çok daha aşırısından oluşan büyük bir revizyondan geçti. Yeni ve geliştirilmiş Arcade, PUBG topluluğuyla beraber yeni reyin modlarının test edileceği geçmiş ve gelecek LABS modlarına da ev sahipliği yapacak. Arcade Puanı AP sisteminin ilave edilmesiyle, PUBG: BATTLEGROUNDS oynamanın değişik yollarını sınayıp Yaşamda Kalanlar, tertemiz reyin içi mükâfatlar kazanma kaderi elde ediyor.

 

Özel Drop Aktiflikleri:

Özel Drop aktiflikleri de yaz güncellemesinin bir parçası. Oyuncular Summer Splash Bingo, Yaz Ortası oyuna giriş mükâfatları ve silahsız Cadde Savaşı misyonu gibi faallikler kapsamında Street Fighter 6 temalı kask, emote, Avcı Sandığı, sandık açıp silah kozmetikleri kapma fırsatı veren Kontraband Kuponları ve çok daha aşırısını kazanma kaderi elde edecek.

PUBG: BATTLEGROUNDS 24.2 Güncellemesi bugün haysiyetiyle PC ’de, 20 Temmuz ’da ise konsollar üzerinde yayında.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı