Bayramın tadı Monster Pusat aksesuarlarıyla çıkıyor

PAYLAŞ
Bayramın tadı Monster Pusat aksesuarlarıyla çıkıyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Profesyonel kullanıcıların ve reyin severlerin vazgeçilmez markası Monster Notebook, bayrama özel indirim fırsatları sunuyor. Seçili mouse, şarj kablosu, kablosuz kulaklık, webcam ve oyuncu monitörü gibi ürünlerde geçerli olan indirimler; 30 Nisan 2023 ’e kadar Monster Notebook mağazaları ve monsternotebook.com.tr ’de.

Monster Notebook, bayram kampanyası kapsamında seçili Pusat aksesuarlarında geçerli olan bayram indirimlerini duyurdu. 18 – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında devam edecek olan bayram kampanyası kapsamında, ergonomik ve kablosuz mouse ’lar, gelişmiş gürültü engelleyici özelliği bulunan kablosuz kulaklık, Full HD webcam, süratli şarj ve bilgi transferi sunan kablo ve reyin hoşlanırlar için özel olarak planlanmış yüksek performanslı oyuncu monitörüne indirimli maliyetlerle sahip olmak muhtemel oluyor. Bayram kampanyasına özel maliyetlerle seçili Pusat teçhizatları ve Aryond oyuncu monitörü, Monster Notebook mağazaları ve monsternotebook.com.tr ’de.

Görüş alanı genişleten eşsiz monitör

Aryond A32 V1.2 165Hz Curved Gaming Monitör; 32” çerçevesiz kavisli geniş ekranı, 165 Hz ekran yenileme sürati ve 1ms tepki zamanıyla oyunlarda üstün görüntü performansı sağlıyor. 2560×1440 QHD çözünürlüğe ve 3000:1 kontrast bedeline sahip Aryond A32 V1.2 oyuncu monitörü; yanlara 30 derece, öne 5, arkaya 20 ve 9 cm yukarıya ve alta hareket edebiliyor. Aryond A32 V1.2 oyuncu monitörü; AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri sayesinde yırtılmayan, gecikmeyen ve kaymayan görsel bir tecrübe sunuyor.

Tek şarj ile 55 saatlik kullanım tecrübeyi

İş dünyası profesyonellerine müteveccih planlanan Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, ergonomik tasarım ve 75 gramlık bir hafiflik sunuyor. Tek şarjda 55 saatlik sürekli kullanım süresi sunan ve suskun tuşlarıyla alkış toplayan Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, aynı anda iki makineye bağlanma özelliğiyle iş süreçlerini süratlendiriyor. Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, siyah ve rose gold renk alternatifleriyle geliyor.

Gürültüleri yaşamınızdan çıkarın 

Pusat Wave ANC Bluetooth Headset; faal gürültü engelleme özelliğiyle yalnızca müziğe, derslere ya da buluşmalara odaklanılmasını sağlıyor. Gürültü engelleme özelliği sarihken 35 saat, kapalıyken 60 saat süresince sürekli kullanım olanağı sunan Pusat Wave ANC Bluetooth Headset; 10 metre Bluetooth kullanım mesafesine sahip.

Buluşmalarda odak noktası olmanın yolu 

Pusat 1080p Full HD Webcam, yayınlarda ve görüntülü buluşmalarda 1920x1080p çözünürlük ve otomatik odak modu sunuyor. Pusat Webcam, 76 derece ayarlanabilir geniş açılı merceği sayesinde görüş alanını değiştirme olanağı sunarken, 20 mm odaklama aralığıyla hareket halinde veya loş bir etraftayken dahi net bir görüntü niteliği vadediyor.

Yaşamı basitleştiren ürün: Pusat Type-C to Lightning 30W PD Süratli Şarj Kablosu  

Pusat Type-C to Lightning 30W PD Süratli Şarj Kablosu, alüminyum kablosu ve Apple MFI lisansıyla beraber uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. 1,2 metrelik uzunluğu, örgülü ve bükmeye dayanıklı yapısı ve 30W süratli şarj takviyesiyle Pusat Type-C to Lightning 30W PD Süratli Şarj Kablosu; şarj için beklenilen müddetleri kısaltıp yaratıcılığa ayırılabilecek zamanı artırıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı