Bir Telefondan Beklenen Her Şey Casper VIA M30 Plus'ta

PAYLAŞ
Bir Telefondan Beklenen Her Şey Casper VIA M30 Plus'ta
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Geniş ekrana, üstün teknolojiye sahip kameraya, güçlü pile ve yüksek kapasiteli dahili hafızalara sahip uslu telefonlara gereksinim dinleyen kullanıcıların imdadına Türkiye ’nin teknoloji markası Casper yetişiyor. Üstün teknolojik özelliklere sahip mahsulleri, rekabetçi maliyetlerle harcayıcıyla buluşturan Casper, 5000 mAh pil kapasitesine, 6.5” IPS ekrana, 128GB depolama alanına sahip VIA M30 Plus telefonuyla kullanıcıların tüm gereksinimlerini tek bir telefonla karşılıyor.

Günlük yaşamın her noktasında kullanıcıların yoğun biçimde kullandığı ve mobilleşmenin son derece çoğaldığı bir yarıyılda kullanıcıların telefonlardan temennileri de değişiyor. Üstün teknolojik teçhizata sahip mahsulleri, rekabetçi maliyetlerle kullanıcısıyla buluşturan Türkiye ’nin teknoloji markası Casper, VIA M30 Plus telefonuyla harcayıcıların eşsiz bir tecrübe yaşamasını sağlıyor. 5000 mAh pil kapasitesine, 6.5” IPS ekrana, 4 GB RAM ’e ek olarak 4 GB VRAM özelliklerine sahip VIA M30 Plus, kullanıcıların tüm gereksinimlerine tek bir telefonla cevap veriyor. Yeni Casper VIA M30 Plus, 128 GB ’lık depolama alanıyla binlerce resim karesi ve videoyu gizleyebilme ihtimali sunuyor.

Pil Kapasitesi ve Üstün RAM Özelliğiyle Asla Yarı Yolda Vazgeçmez

Özellikle teknoloji trendlerini takip eden bir hayli harcayıcının temennisini karşılayacak VIA M30 Plus ile Casper, cazip maliyeti ve nitelikli teçhizata sahip olmak isteyen tüm kullanıcıların gereksinimlerini karşılıyor. Android 12 versiyonuyla gelen ve 4 GB RAM ’e ek olarak artırılabilir 4 GB Sanal RAM alternatifiyle toplamda 8 GB RAM kapasitesine erişen VIA M30 Plus, 5000 mAh kapasitesindeki piliyle kullanıcılarını asla yarı yolda vazgeçmiyor. Uygun maliyetli ve son derece güçlü teknolojik özelliklere sahip olmasının yanı gizeme şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine sürükleyen Casper VIA M30 Plus ’ın üstün pil kapasitesi sayesinde tüm kullanıcılar, 11 saat video izleyebiliyor, 30 saatten fazla müzik dinleyebiliyor veya 32 saat süresince telefonda görüşebiliyor. VIA M30 Plus, 8 çekirdekli yapısı, 2.0 GHz frekans sürati, 12 nm operasyoncu mimarisi sayesinde çoklu harekât gerektiren uygulamalar için kolay ve emin bir tecrübe sunuyor. Sahip olduğu suni akıl teknolojisi sayesinde üst düzey güvenlik sağlayan VIA M30 Plus, kullanıcıların surat tanıma sistemi ya da parmak izi okuma usulüyle telefonlarını kullanabilmelerini sağlıyor.

6.5 ’ ’ IPS Ekran ile Sinematik Tecrübe İhtimali

%89 ekran gövde oranı ve 6.5” HD IPS oturuma sahip Casper VIA M30 Plus ile tüm multimedya içeriklerde sinematik bir tecrübe elde etme ihtimali sağlanıyor. VIA M30 Plus ’ın IPS oturumunun yanı gizeme 450 NIT parlaklığın verdiği tesirli görüntü niteliği, maksimum verim düşünülerek planlanırken 8.9 mm ’lik ince ve zarif gövdeye sahip yapısı kullanıcılarını imtiyazlı sezdiriyor. En mutlu anların andırılmasına destekçi olan resimlerin hatasız olması harcayıcı seçimlerinde ehemmiyetli bir noktada duruyor. Kullanıcıların gereksinimlerini bilen Casper, onların en mutlu anlarını 13MP ana kamera, 2MP makro kameraya sahip VIA M30 Plus ’la ebedileştirmelerine imkân sağlıyor. Çoklu kamera modları sayesinde etkileyici resimler sürüklemek Casper VIA M30 Plus ile muhtemel olurken aktüel Type-C teknolojisiyle kullanıcıların hem telefonlarını verimli şarj edebilmesine hem de süratli bilgi aktarımı yapmasına olanak tanıyor.

 

Kaynak: adamnedio.com