Bitdefender Antivirüs Senenin Ürünü Seçildi!

PAYLAŞ
Bitdefender Antivirüs Senenin Ürünü Seçildi!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Evrensel siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs ’nam bilişim güvenliği alanındaki profesyonel ürün ve çözümleri arasında yer alan Bitdefender Internet Security, dünyanın en büyük bağımsız test kuruluşlarından olan AV-Comparatives tarafından senenin ürünü seçildi. Son 10 sene içinde toplamda 5 kere senenin ürünü seçilen Bitdefender Antivirüs, rakiplerine göre bu alanda da en galibiyetli siber güvenlik çözümü olarak dikkat çekti.

Evrensel siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs ’nam geliştirdiği Bitdefender Internet Security, AV-Comparatives tarafından 2022 seneyi süresince hakikatleştirilen tüm testlerde azami performansı göstererek senenin ürünü seçildi. 17 siber güvenlik ürünü arasında, makûs emelli yazılımlardan koruma, performans, gelişmiş tehdit gözetmesi, reel dünya gözetmesi gibi kategorilerdeki tüm testleri galibiyetle geçen Bitdefender Internet Security, Advanced+ ile derecelendirildi.

Son 10 Senenin En Galibiyetli Siber Güvenlik Çözümü

Fertsel ve müessesesel kullanıcılar için mükâfatlı antivirüs ve siber güvenlik çözümleri sunan Bitdefender Antivirüs, AV-Comparatives tarafından yapılan testlerde son 10 sene içinde toplamda 5 kere senenin ürünü seçilerek en galibiyetli siber güvenlik çözümü olarak dikkat çekti. Bitdefender Antivirüs Harcayıcı Çözümleri Grubu Harekâtlardan Mesul Kıdemli Başkan Yardımcısı Ciprian Istrate “AV-Comparatives ’deri bir başka senenin ürünü mükâfatını eve götürmekten onur dinliyoruz.” derken, Bitdefender Antivirüs ’nam Türkiye distribütörü Laykon Bilişim ’in Harekât Direktörü Alev Akkoyunlu ise “Siber ataklar her geçen gün çoğalıyor ve çok daha karışık hale geliyor. AV-Comparatives tarafından yapılan testlerde elde ettiğimiz bu zafer, Bitdefender Antivirüs olarak makûs emelli yazılımlara, bilgi hırsızlığına ve saklılık ihlaline karşı siber güvenlik alanında en iyi gözetmeyi sağladığımızı gösteriyor.” açıklamasında bulundu.

Bitdefender Antivirüs Eforunu Kanıtladı 

“Bitdefender, çözümlerini test ettiğimiz her sene siber güvenlik alanındaki faalliğini ve güvenilirliğini ispatladı.” diyen AV-Comparatives ’in kurucusu ve CEO ’su Andreas Clementi, “10 sene içinde 5 kere senenin ürünü mükâfatını almaya hak kazanan Bitdefender Antivirüs, ortaya çıkan tüm tehditleri durdurarak harcayıcı bilgilerini gözetmedeki eforunu gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: adamnedio.com