Brandefense, Bridge Partner Programı'nı duyurdu

PAYLAŞ
Brandefense, Bridge Partner Programı'nı duyurdu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Siber güvenlik işletmeyi Brandefense, yenilikçi siber güvenlik çözümleriyle müessese ve kuruluşların marka haysiyetini koruma ve geliştirme nosyonu güzergahında çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz yarıyılda, Bridge Partner Programı ’nı duyuran Brandefense, iş ortaklarının dijital tehlike koruma hizmetleri aracılığıyla gelişen bir tehdit etrafından ve artan güvenlik yetkinliği yetersizliğinden kaynaklanan ehemmiyetli güçlüklerin üstesinden gelmesine takviyeci olmayı hedefliyor.

Dijital tehlike koruma hizmetleri DRPS, harici atak yüzeyi yönetimi EASM ve tehdit istihbaratı TI çözümleri sunan siber güvenlik işletmeyi Brandefense, yeni ve genişletilmiş Bridge Partner Program ’ını duyurdu. Siber tehditlerin giderek daha karışık hale gelmesiyle beraber kuruluşlar, hünerli siber güvenlik uzmanlarına müteveccih kesintisiz artan arzı karşılamak için emin ortaklar arıyor. Bu pazar gereksinimine cevap olarak, Brandefense ’in yeni programı, ortak kuruluşları kuvvetlendirmek ve desteklemek için planlanmış bir dizi yeni özellik sunuyor.

Bu kapsamda, dört değişik tabakada Authorized Partner, Silver Partner, Gold Partner ve Platinium Partner planlanan program; markaların uzmanlık ve ticari tesir seviyelerine bağlı olarak geliştirilmiş hizmetler kapsıyor. Bu hizmetler aracılığıyla kapsamlı eğitimlere, satış faalleştirme kaynaklarına ve teknik yardıma erişen markalar; hem görünürlüklerini artırmak hem de potansiyel alıcılara erişmek emeliyle iş birlikleri geliştirebiliyor.

Brandefense Bridge Partner Program, işbirliğini geliştirmeyi, pazar ulaşımını genişletmeyi ve sektöre kapsamlı siber güvenlik çözümleri sağlamayı amaçlıyor.

Bridge Partner Programı ile iş optimizasyonunu daha ileri seviyeye taşımayı kasteden Brandefense; dijital tehlike koruma hizmetleri aracılığıyla gelişen bir tehdit etrafından ve artan güvenlik yetkinlikleri yetersizliğinden kaynaklanan ehemmiyetli güçlüklerin üstesinden gelmesine takviyeci olmayı hedefliyor. İstihbarata erişme müddetini süratlendirmek, iş harekâtlarını optimize etmek ve iş ortaklarına kar marjlarını artırmalarına takviyeci olurken etkin korunma sağlamak için planlanmış özel tehdit istihbaratı hizmetleri sunuyor.

 

İş Ortağı Programı, proaktif yaklaşımlar sayesinde iş ortaklarını destekliyor

Sunduğu proaktif yaklaşımlar sayesinde pazar hacmini artırmak, iş harekâtlarının optimazsyonunu sağlamak ve güçlü iş birlikleri inşa etmek isteyen iş ortaklarını desteklemek emeliyle planlanan Bridge Partner Programı, enerjik yapısıyla iş dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Birden fazla iş ortaklığı seviyesinin yer aldığı program, Brandefense ’in yenilikçi çözümlerini iş portföylerine entegre etmek isteyen iş ortaklarının hem niyetleri hem de istekleri mevzusunda galibiyete erişmeleri için muhtelif kaynaklara ve destekleyici unsurlara ulaşım sağlıyor. 

Bu yönde, Brandefense müessese ve kuruluşların spesifik lüzumlarını kavramak ve bu lüzumlara müteveccih seçenek çözümler geliştirmek için şahsileştirilmiş bir hizmet sağlayıcısı rolü üstleniyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı