Bu Hediyelerde Hem Teknoloji Hem Aşk Var!

PAYLAŞ
Bu Hediyelerde Hem Teknoloji Hem Aşk Var!
  • 0
  • 0
  • 6 dakika da oku
  • +
  • -

14 Şubat Sevgililer Günü ’nde sevgilinize yalnızca bir hediye değil fark yaratan, yaşamı basitleştiren teknolojiler armağan etmek istiyorsanız Anker, size eşsiz seçenekler sunuyor. 

Sevdiğiniz şahısla paylaştığınız her an çok özel, her an çok kıymetli… Hayatı basitleştiren teknolojilere liderlik eden Anker, bu anlara yenilerini ilave etmek isteyenlere Sevgililer Günü için birbirinden özel hediye alternatifleri sunuyor. Sinema tutkunları için projeksiyonlardan eğlenmeyi sevenler için üstün performanslı hoparlörlere, “Onun sesini dinlemeden yaşayamam” diyenler için kulaklıklardan şarj makinelerine ve sevgilisini yormak istemeyenler için robot süpürgeye onlarca ürün bu özel güne teknoloji katmak için sizi bekliyor.

Sinema ve müzikten bırakamayanlar bu ürünlere bayılacak 

Sevgilinizle baş başa film seyretmek ya da dostlarınızla beraber parti yapmak artık çok daha neşeli. Dünyanın ilk Android TV cep sineması olan Anker Nebula Capsule II Uslu Mini Portatif Projeksiyon, 720p HD görüntü ve Scan-Speak dönüştürücülerin yarattığı yüksek ses niteliğiyle dikkat sürüklüyor. 100 inçe kadar görüntü yansıtabilen Nebula Capsule II 1 saniye içerisinde otomatik netleme özelliğiyle de fark yaratıyor. Android TV 9.0 özelliği sayesinde YouTube, Hulu, Twitch ve 5.000 ’den fazla uygulamayla şahsileştirilebiliyor.

Anker Soundcore ’un üstün performanslı hoparlörlerinden biri Rave PartyCast, 80W ’lık gücüyle partiler için aradığınız muhteşem sesi sunuyor. Anker Soundcore Rave PartyCast, tüm arka oturumu kaplayan büyük ebatlı pasif radyatörü ile asıl zamanlı olarak geliştirilmiş derin ve yoğun basları ortaya çıkartıyor. Makine 18 saatlik çalma zamanına sahip. Anker Soundcore Mini 3 Pro ise ebadına karşın 6W eforunda bir sese sahip. Minik bir hoparlörden çıkacağını asla hipotez edemeyeceğiniz bir bas tecrübeyi yaşatacak tescilli BassUP teknolojisine sahip Mini 3 Pro, suya dayanıklı kasasıyla akışkanlara karşı koruma sağlıyor. Tek şarjla 15 saat aralıksız çalma süresi sunan makine, aralıksız müzik sevinci sunuyor. Her iki hoparlör de Partycast teknolojisi ve Soundcore uygulaması sayesinde 100 ’den çok hoparlör birbirine basitçe bağlanabiliyor, hoparlörlerin ışıkları, şarkı ile dans ederek tamamen senkronize bir ışık şovu yaratıyor.

Sevgilinizin sesini yanınızdaymış gibi duyun

Onun sesini dinlemeden olmaz diyorsanız Anker ’in son teknoloji kulaklıkları bütün size göre! Soundcore Life P3 Bluetooth Kulaklık, Seyahat, Dış Mekan ve İç Mekan modlu hengame önleyici özelliği ve güçlü sesi sayesinde sevgilinizle yaptığınız sohbetlerin neşesini artırıyor. 6 mikrofon ve hengame eksiltme algoritması arka tasarıdaki hengameyi ortadan kaldırdığı için sesinizi de karşı tarafa daha net bir biçimde iletiyor. Tek bir şarjla 7 saate kadar çalma zamanına sahip bu kulaklık, şarj kolisiyle 35 saate kadar ekstra efor sağlıyor. Grammy kazanmış 20 ses üretimcisi tarafından önerilen Soundcore Liberty 3 Pro Bluetooth Kulaklık ise ACAA 2.0 özel koaksiyel çift sürücü teknoloji sayesinde yüksek veya düşük frekanslı tüm sesleri berrak bir şekilde dinlemenizi sağlıyor. HearID ANC teknolojisiyle hengameyi yasaklayan ve dış sesleri kulağınıza uyacak biçimde eksiltmek için kulaklarınızı ve kulak içi tazyik seviyenizi tahlil eden bu üstün kulaklık, tek bir şarjla 7 saate kadar çalma zamanına sahip. Şarj kolisiyle bu vakit 32 saate çıkıyor. 

210° döndürülebilir, eşsiz kulak kancalarıyla asıl bir kablosuz idman kulaklığı olan Soundcore Sport X10 Bluetooth Kulaklık, yoğun egzersizler sırasında dahi yerinden kımıldamadan, tehlikesiz ve rahat bir biçimde kullanılabiliyor. Zinde eko sistemi sayesinde orta ve tiz sesler için netliğini gözeten kulaklık, 2 kat daha fazla bas sunuyor. Tek şarjla 8 saate kadar aralıksız müzik sevinci sunan Sport X10, sesleri net bir biçimde dinleyebilmeniz ve arka tasarıdaki sesleri yasaklamanız için 6 mikrofona ve hengame yasaklama teknolojisine sahip. SweatGuard teknolojisi sayesinde suya dayanıklı olan Sport X10 terin eskitici tesirlerine karşı da korunuyor.

Şarjınız hiç bitmesin!

Uslu telefonlar artık yaşamımızın bırakılmazı… Hayatı basitleştiren uslu telefonlar, aranızda mesafeler de olsa sevdiğinizle konuşup suratını göreöğrenmenizi sağlıyor. İşte bu surattan konuşurken telefonunuzu desteklemek için kullanılan telefon yüzükleri ve sevdiğinizle aralıksız bağlantı kurabilmenizi takviye eden powerbank ’ler ve şarj aletleri Sevgililer Günü için anlamlı bir hediye oluyor. Anker 610 MagGo Telefon Yüzüğü, ister elinizde isterseniz de telefonu bir yere koyarken kullanılabiliyor. Telefon yakalayıcınızı 360° döndürmeniz ve 125° ’ye kadar çevirmeniz muhtemel. Güçlü bir manyetik yakalayışa sahip olmasına karşın son derece hafif olan ürün, iPhone 14/13/12 ile de geçimli. Anker 622 MagGo Manyetik Powerbank, telefonunuzu şarj ederken kullanmak istiyorsanız rahat bir görüntüleme açısı için iPhone 14/13/12 ’nizi dik yakalayan katlanabilir destek ayağı ile imdada yetişiyor. Şık ve ince tasarıma sahip makine, Anker ’in yeni Mini Cell teknolojisi sayesinde efor ve şarj bereketliliğinden ödün vermeden genel bataryanın ebadını eksiltiyor. Avucunuzun içine sığabilen ebadına karşın 5.000 mAh kapasiteli manyetik taşınabilir şarj makineyi, 17 saat ek kullanım süresi sunuyor. Anker 623 MagGo Manyetik Kablosuz Şarj Aleti iPhone 14/13/12 ’nizin ve kulakiçi kulaklıklarınızın tek bir yerde aynı anda kablosuz olarak şarj edebilmenizi sağlıyor. Anker ’e özel Power IQ teknolojisi, VoltageBoost ve MultiProtect teknolojileri ile donatılmış Powercore Select 10000mah Taşınabilir Şarj Aleti ise aynı anda iki makineyi süratle şarj edebiliyor. Cebe sığabilecek kadar minik ebattaki makine, tüm tablet ve telefonlarla hatasız geçimlilik sağlıyor.

Ev işlerinde sevgilinizin dayanağına koşun

Sevgiliniz evi silip süpürmek için çok zaman tüketiyor ve yoruluyorsa, eufy Clean LR30 Hybrid+, onun için muhteşem bir 14 Şubat sürprizi oluyor. 2 ’si 1 arada süpürge ve paspaslama, elektronik su tankı, çoklu zemin haritalama ve iPathTM Lazer Navigasyon özellikleriyle temennileri aşan bu uslu robot süpürge, paklik esnasında zemine uygun su akışını seçerek fazla su kullanımını önleyerek su kiri vazgeçmiyor. eufy Clean uygulaması ile özelleştirilmiş paklik ayarlarınızı kaydolabiliyor ve hakimiyetinizi basitleştiriyor. Anker eufy Clean LR30 Hybrid+ ’da bulunan otomatik boşaltma istasyonu ise tozu basitçe çıkarmak için 25000 Pa güçlü emiş kullanarak 60 güne kadar el dokunmadan paklik sağlıyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com