Call of Duty®: Mobile'ın 5. Sezonunda Anarşi ile Kaos Hüküm Sürmeye Başlayacak

PAYLAŞ
Call of Duty®: Mobile'ın 5. Sezonunda Anarşi ile Kaos Hüküm Sürmeye Başlayacak
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Call of Duty®: Mobile 5. Sezonu “Anarşi”, oyuna yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 31 Mayıs tarihini ulaşılabilir olacak yeni sezon, oyuncular için yeni Arama ve Kurtarma çok oyunculu modu, Donanma Atağı yeni çok oyunculu haritası, turnuvalara müteveccih aktüellemeler, yeni işlevsel silah ve çok daha fazla içeriği anarşi ve kargaşa ile beraber oyuna getiriyor.

Call of Duty: Mobile 5. Sezonu Anarşi, oyunculara, David Mason – Eşkıya ve Alias – Sinyal Bozucu gibi cerrahların yanı gizeme FFAR 1 atak tüfeği, Muafız Skor çabuksu gibi fiyatsız ve premium içeriklerle beraber 50 seviyeli savaş bileti mükâfatları kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca oyuncular yeni silah tasarımları, profil kartları, tılsımlar, reyin içi puanlar CP ve sezon süresince ilave edilecek çok daha fazla içeriği kazanma fırsatı da tutacak.

Yeni sezonla beraber oyuna ilave edilecek yenilikler ve içerikler şu biçimde;

Yeni Çok Oyunculu Harita – Donanma Atağı – İlk olarak Call of Duty®: Black Ops Cold War ’da yer alan harita, oyuncuları batacaklar mı yoksa yüzecekler mi görmek için cesaretlerini test edecek bir haritadır.

Yeni Çok Oyunculu Mod – Arama ve Kurtarma – Ara ve Yok Et moduyla beraber öbür modların özelliklerini taşıyan yeni modda kargaşa hâkim olacak.

Yeni Silah ve Eklentisi – Oyuncular, ilk olarak Call of Duty®: Black Ops III ’te yer alan bir atak tüfeği olan yeni FFAR 1 ’i kazanabilir veya RUS-79U silahı için yeni Strateji El Feneri eklentisini alabilirler.

•Turnuva Modu Aktüellemeleri – Çok Oyunculu ve Battle Royale modlarında rekabet etme alternatifi ile beraber yeni Yakın Kavga Et Kamuflajları da oyuna ilave ediliyor. Ayrıca oyuncular 1x Call of Duty Puanı kuponlarını artık Mitik Kart kolilerinde kullanılabilecekler.

Ayrıca yeni sezonla beraber oyunda muhtelif aktüellemeler, iyileştirmeler, sezonluk vazifeler, çekilişler, temalı faallikler ve daha aşırısı da oyuncuların alkışına sunulacak.

Call of Duty: Mobile ’ın yeni sezonu “Anarşi” hakkında detaylı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı