Canon Colorado serisi, 3M™ MCS™ Garanti Programı tarafından onaylandı!

PAYLAŞ
Canon Colorado serisi, 3M™ MCS™ Garanti Programı tarafından onaylandı!
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon ’un bu senenin başında zaferle piyasaya sunduğu Colorado M çabuksu ve UVgel 460 beyaz mürekkebi, 3M™ MCS™ Garanti Programı tarafından onaylandı.

Bu senenin başında kullanıma sunulan Canon Colorado M çabuksu, grafik tasarımcıların gereksinimlerine göre yapılandırılabilen tamamen modüler bir platform olarak planlandı. Çıktı sürati ve bir modelden değişiğine yükseltme alternatifi sunan iki temel modeli M3 ve M5 kapsayan Colorado serisinin kullandığı UVgel mürekkepler kokusuz, ultra sağlam çıktılar üretirken, iç mekân kullanımı için bütün sertifikalı, dış mekân kullanımı için ise çok dayanıklı olmasıyla öne çıkıyor. 

Emin bir sektör standardı olarak tanınan ve grafikler için en kapsamlı, “her şey dahil” garantiyi temsil eden 3M MCS Garanti Programı; solma, çatlama, atanma, kabarma, renk farklılığı ve grafik performansının öbür bir hayli doğrultusuna karşı, grafiğin hedeflenen ömrü süresince koruma sunuyor. 

Yeni, beyaz mürekkebi de dahil olmak üzere Colorado M çabuksu ve serinin UVgel 460 mürekkepleri, 3M MCS Garanti Programı ’nın sıkı değerlendirme şartları altında hakikatleştirilen zorlu testlerinden zaferle geçti. Beyaz UVgel mürekkebinin 3M MCS Garanti programına dahil edilmesi; alıcıların pencere grafikleri, yaftalar, iç dekor ve bir hayli çok tabakalı uygulama dahil olmak üzere tüm birinci sınıf grafik yelpazesinde UVgel ’in ünlü performans avantajlarından faydalanma kapsamını had safhaya çıkarıyor. 

3M Ticari Marka ve Erişim Kısmı, Grafik ve Şahsi Araba İşi Başkan Yardımcısı Woonsik Shim: “3M olarak grafik üreticilerine en geniş yelpazede birinci sınıf baskı çözümleri sunmaktan şeref dinliyoruz. Canon ile ortaklığımız ve gelişen UVgel portföyü sayesinde garantinin uzatılması, niteliğe ve alıcılarımızın galibiyetine olan bağlılığımızı sağlamlaştırıyor” laflarıyla düşüncelerini dile getirdi. 

Canon Europe Geniş Formatlı Baskı Grubu, EMEA Pazarlama ve İnovasyon Müdürü Mathew Faulkner: “İmallerini geliştirmek ve yeni sihrime fırsatlarından faydalanmalarını sağlamak üzere geniş formatlı grafik üreticileriyle beraber çalışmaya kararlıyız. Canon ’un UVgel teknolojisini temel alan yeni Colorado M çabuksu ile yüksek kıymetli, beyaz mürekkep uygulamalarını basitçe işleyebilen tamamen modüler bir yazıcı platformu sunuyoruz. 3M gibi ehemmiyetli ortaklarla iş birliği yaparak ve M çabuksu için son derece saygın 3M MCS Garantisini alarak; baskı hizmeti sağlayıcılarının azami nitelik standartlarını karşılamalarını, sınırsız yaratıcılık elde etmelerini, yararlılıklarını ve kârlılıklarını artırmalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda her zamankinden daha ekipmanlı hale geldik” diyerek mevzu hakkındaki görüşlerini paylaştı. 

Colorado platformunun ve tescilli UVgel teknolojisinin kullanımında süratli bir sihrime gören Canon; 2020 senesinde Hollanda ’nın Venlo kentindeki genel merkezinde şu anda bütün kapasitede çalışan ve arzı karşılamak için yapım kapasitesini devamlı artıran yeni, son teknolojili bir mürekkep fabrikasına da yatırım yaptı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı