Canon, ENG Serisi kameralarını Haber Kameramanları Derneği üyeleriyle buluşturdu

PAYLAŞ
Canon, ENG Serisi kameralarını Haber Kameramanları Derneği üyeleriyle buluşturdu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Aviteng iş birliği ile ENG ivedisi ürünlerini Haber Kameramanları Derneği azalarıyla buluşturduğu özel bir faallik tertip etti. 

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, geçtiğimiz günlerde Ankara Sheraton Hotel ’de yayıncılık sektörü için ehemmiyetli bir faallik hakikatleştirdi. Canon iş ortaklarından Aviteng iş birliği ile Haber Kameramanları Derneği abonesi TV ve haber kanallarından 40 şahsın katılımıyla ilk defa reelleşen bu özel aktiflikte bir hayli Canon ürünü tanıtıldı. 

Aktiflikte; Canon Eurasia İş Geliştirme Müdürü Erol Sönmez ve Aviteng takımı tarafından Profesyonel Görüntüleme Sektörü zindeleri ve pazar yaklaşımı anlatılırken Canon ’un ürün portföyünden PTZ, XF605 ve XA İvedisi ürünleri hakkında sunumlarla bilgilendirme yapılarak iş akışlarını basitleştiren çözümleri paylaşıldı. Katılımcılara ayrıca Canon ’un yeni hibrit Cinema EOS kamerası R5 C ile beraber PTZ CR-N500 & CR-N300, XF605 / XA65 / XA60 ürünlerini analiz fırsatı sunuldu. 

Buluşma esnasında ebedileştirilen anlar Canon sosyal medya hesaplarında yer alırken yoğun alaka gören aktifliğin kumpaslı olarak reelleştirileceği bildirildi. 

 

Kaynak: adamnedio.com