Canon, Hunkeler Innovationdays 2023'te yeni teknolojilerini tanıttı

PAYLAŞ
Canon, Hunkeler Innovationdays 2023'te yeni teknolojilerini tanıttı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, İsviçre ’nin Luzern kentinde tertip edilen Hunkeler Innovationdays 2023 ’e katılarak uçtan uca imal çözümlerini tanıttı. Fuar kapsamında yeni mürekkep püskürtme teknolojisini lanse eden Canon; ticari baskı, kitap yayıncılığı, doğrudan posta ve ticari bağlantı sektörlerinde faaliyet gösteren ziyaretçilere, işlerini daha sürdürülebilir bir biçimde geliştirmelerini nasıl destekleyebileceği hakkında bilgi sağladı. 

 

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, “Make It Future-proof” teması altında baskı hizmeti sağlayıcılarına katkıda bulunurken, bereketliliği ve elastikliği artıran yenilikçi iş modellerini tanıttı. Aynı anda süreçleri optimize etmek, uygulamalara değer katmak üzere yaşama geçirilen iş modelleri ile Canon yeni pazarlara ulaşım sağlayacak.

 

Canon ’un standını ziyaret edenler, 2019 senesinde tertip edilen Hunkeler Innovationdays fuarından bu yana Canon ’un gelişimine tanıklık ederek yeni ürünleri yakından analiz fırsatı buldu.

 

Faallikte, Canon ’un ürün güncellemelerini de paylaştığı Canon ProStream web beslemeli mürekkep püskürtmeli baskı cihazı, Canon varioPRINT iX yaprak beslemeli mürekkep püskürtmeli baskı aygıtının yanı gizeme Canon imagePRESS V1000 yaprak beslemeli tonerli baskı cihazı ile canlı olarak muhtelif uygulamalar asıllaştırıldı. Ayrıca Canon ColorStream web beslemeli mürekkep püskürtmeli baskı cihazı ile üretilen uygulamalardan bir seçki de fuarda sergilendi.

 

Mürekkep püskürtmeli yazıcı pazarındaki lider konumunu pekiştiren en yeni yazılım çözümlerini de tanıtan Canon; yayıncılık, promosyon ve ticari bağlantı uygulamalarında daha da yüksek süratte üstün nitelik elde edilmesini sağlıyor. Ayrıca dijital imale geçişin bir hayli avantajından faydalanarak dijital baskı hizmetlerini optimize edebiliyor ve genişletme mevzusunda sürat kazanıyor.  

Fuardaki tüm canlı Canon demoları, alıcıların baskı evvelinden imal evresine iş akışlarının tamamını optimize etmelerini sağlayan Canon ’un PRISMA yazılımı ile yürütüldü. Ziyaretçilere ayrıca PRISMA ve Canon ’un profesyonel hizmetlerinin öbür yazılım bileşenleriyle beraber uçtan uca iş akışlarını nasıl noksansız planladığı hakkında bilgi verildi.

Canon Europe İmal Baskılama ünitesinde Tasarılama, Pazarlama ve Yenilik Kıdemli Direktörü Jennifer Kolloczek: “Hunkeler Innovationdays 2023 ziyaretçileri, Canon ’un imal mürekkep püskürtmeli baskı cihazı segmentinde inovatif eforunu bir defa daha tecrübeledi. Fuarda yeni bir mürekkep püskürtmeli çözümü ve mevcut baskı cihazlarında, alıcılardan gelen arzlar yönünde yapılan ve baskı merkezlerinin özellikle zorlayıcı grafik sanatları alanında uygulama önerilerini genişletmelerini sağlayan muhtelif geliştirmeler tanıtıldı. Güçlü dijital imal çözümleri ve ‘bir üst seviye ’ otomasyonla, sıfır mesele ile entegre edilen uçtan uca iş akışlarının sağladığı sihrime potansiyelini net bir biçimde gösterdik. Katılımcılar ayrıca Canon ’un teknoloji iş ortakları, baskı hizmeti sağlayıcıları, baskı hizmeti alanlar ve baskı ile alakalı değer zincirlerindeki öbür hissedarlarla nasıl yakın iş birliği içinde çalıştığını ve alıcılarımızın hem kısa vadede hem de gelecekteki başkalaşımlar karşısında daha galibiyetli ve dayanıklı olmalarına nasıl dayanakçı olduğunu tecrübeleme ve müzakere imkânı buldu.” 

Canon, Hunkeler Innovationdays fuarında senelerdir iş ortaklığı yaptığı Hunkeler ve öbür sekiz Canon iş ortağı ile uçtan uca sonlandırma çözümlerinin gösterimini reelleştirerek, teknoloji ile iş inovasyonu arasındaki sıkı bağı vurguladı. Böylece destekleyebileceği geniş uygulama yelpazesini bir defa daha gözler önüne serdi. 

 

Kaynak: adamnedio.com