Canon; içerik üreticilerini bir araya getiren 'Canon Club' platformunu kullanıma sunuyor

PAYLAŞ
Canon; içerik üreticilerini bir araya getiren 'Canon Club' platformunu kullanıma sunuyor
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, içerik üreticilerinin eşsiz yaratıcılıklarını resim, video ve baskı çözümleri ile hayata geçirmelerine destekçi olmayı kendine görev ediniyor. Canon; bu misyonu kuvvetlendirmek, marifet ve fikir alışverişini teşvik etmek için Canon Club ’ı hayata geçiriyor.

Abonelerin hem özel avantajlara ulaşabileceği hem de öteki içerik üreticilerinden bilebileceği, esin alabileceği ve keşifler yapabileceği bir abonelik programı olan ‘Canon Club ’, azaları arasında yer alan 11.000 ’in üzerindeki içerik üreticisini bir araya getiriyor.

Azalar ilk giriş yaptıklarında bireye özel, alaka alanlarına ve kabiliyetlerine göre tertip edilmiş sosyal medya eşi bir ana sayfayla karşılaşıyor. Hesap sekmesinde trend olan gruplar, müsabakalar, esin galerisi, önerilen uygulamalar, kazanılan avantajlar, özel Canon Club yazıları ve içeriklerin genel görünümü yer alıyor. Azalar ipucu, fikir, Sual-Yanıt sekmeleri üzerinden birbirlerinden, eğitim videoları aracılığıyla ise Canon Elçileri ’nden nasihatler alabiliyor.

Bununla beraber azalar alaka alanlarına ve popüler cinslere sabreden mevcut gruplara katılabiliyor veya kendi gruplarını kurabiliyor. Kumpaslı olarak yapılan müsabakalarda topluluk azaları rey kullanarak kazananı tanımlayabilirken, birbirlerinin çalışmaları hakkında yorumlar yapabiliyor ve teknik kabiliyetlerine olan güvenlerini artırabiliyor.

Azalar, Canon Club topluluğuna girdikleri andan itibaren avantajların sevincini sürmeye başlıyor.  Öteki azalarla etkileşimler kurarak puan kazanabiliyor ve aboneliklerini üç kategoride ilerletebiliyorlar*. Her kategoride,      bakım hizmetleri, emin Canon mahsullerinde indirimler ve Canon ’un iş ortaklarıyla tertip ettiği ortak promosyonlara katılım dahil olmak üzere daha pek çok avantaja erişme hakkına sahip oluyorlar. 

Canon Avrupa, CRM ve Bilgi İncelemeleri Kıdemli Müdürü Beth Simpson: “Canon Club ’ı hayata geçirirken yola çıkış noktamız içerik üreticilerinin bilebileceği, münazara ve keşif yapabileceği esin verici bir topluluk oluşturmaktı. Resim, video ve baskı içeriğini paylaşmaya müteveccih bir hayli çevrim içi platform zati mevcuttu ancak Canon Club, değişiklerinden değişik olarak azalarını yaratıcı görüntüler oluşturma ve baskılar alma isteklerinin peşinden gitmeleri için destekleyen özel bir abonelik programı olarak konumlanıyor. Canon Club, abonelerine yalnızca esin vermekle ve tertemiz fikirler sunmakla kalmıyor; aynı zamanda beraber bilip, büyüyüp hünerlerini kuvvetlendirmek isteyen, maharetli ve birbirine destek sunan içerik üreticisi topluluğumuzu da görünür kılıyor.” diyerek duygularını ifade etti. 

Canon Club ’a katılmak için bir Canon hesabı açmanız ve mahsulünüzü kaydolmanız yeterli oluyor. Ardından, Canon Club topluluğuna katılım davetiyle aza olabilir ve Canon Club ’ın imtiyazlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. 

Editörlere anekdotlar:

*Canon Club alttaki abonelik kategorilerini sunmaktadır:

1. Kategori: 1-100 puan. Eğitim kaynakları ve esin verici içeriklerle Canon yolculuğunuza başlayın. Bu kategoride hayat öykülerinizi ve yaratıcı baskılarınızı yükseltmeye başlamak için gereksiniminiz olan her şeyi bulabilirsiniz.  2. Kategori: 101-350 puan. Yaratıcılığınızı daha da ileriye taşıyın. Ayrıca, Canon Elçileri ve ünlü içerik üreticilerinin tertip ettiği aktifliklere ve atölye çalışmalarına erişin.  3. Kategori: 351+ puan. En üst kategoriye yükselin ve yaratıcı işinizde tamamen ustalaşın. Canon Elçilerinin verdiği ek derslerle marifetlerinizi geliştirin.   

Kaynak: adamnedio.com