Canon'dan yeni süper telefoto zum lensiyle benzersiz esneklik

PAYLAŞ
Canon'dan yeni süper telefoto zum lensiyle benzersiz esneklik
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, yeni nesil süper telefoto zum lenslerinin son temsilcisi RF 100-300mm ile profesyonellere mucizevi görüntü niteliği sunuyor

Canon, RF 100-300mm; kompakt ve hafif tasarımı, zum aralığı, maksimum geliştirme kapasitesi asgari odaklama mesafesi, sabit diyaframı, sağlam yapısı ve mucizevi görüntü niteliğiyle, kapalı mekân spor aktifliklerinden motor sporlarına, spor resimciliği profesyonelleri ve acemilere hitap ediyor. 

Rakip tanımayan elastiklik

RF 100-300mm F2.8L IS USM 2,59 kilogram ağırlığı ile sınıfının en hafif zum lensi olarak konumlanıyor. Canon ’un yeni lensi, çekim sırasında durup lens farklılıkları yapmak istemeyen spor, haber ve kaba doğa resimcileri için harikulade bir alternatif olarak öne çıkıyor. 

Etkileyici optik performans sansasyonel görüntü niteliğiyle buluşuyor

Süratli f/2,8 sabit diyafram, düşük ışıklı şartlarda çekim yapmak ve daha acıklı çekimlerde alan derinliğini hakimiyet etmek için ideal. Görüntü Sabitleme IS sistemleri, düşük ışıkta daha yavaş enstantane süratlerinde çekim yapabilmenin yanı gizeme süratli hareketleri tutan resim ve video çekimlerini de muhtemel kılıyor. 

Profesyoneller için üretildi

RF 100-300mm F2.8L IS USM, günlük profesyonel kullanım için harikulade dayanıklılık ve eminliği garanti ediyor. Sızdırmazlık teçhizatı ve dış parçalarının basitçe arınılmasını sağlayan florin kaplamaları sayesinde makûs hava şartlarında ve zorlayıcı etraflarda bile kullanıcılarını yarı yolda vazgeçmiyor. Bununla beraber sahip olduğu ısı kalkanı sayesinde yüksek sıcaklıklarda çekim yapmaya da uygun. 

Yeni Nötr Ağdan Görüntü Operasyona Vasıtayı ile görüntü niteliğini artırın

Canon, kullanıcıları için ayrıca yeni Nötr Ağdan Görüntü Operasyona Aracını da kullanıma sunuyor. Derin bilme suni zeka AI teknolojisi ve Canon ’un görüntü uzmanlığı kullanılarak oluşturulan bu taşıt, görüntü niteliğini basitçe yüzde 200 oranında artırıyor. Görüntüleme sürecini ve Canon lens özelliklerini kavrayan yeni Nötr Ağdan Görüntü Operasyona Vasıtayı, yüksek seviyede detayı sarihe çıkarıyor. Taşıt, bağımsız bir uygulama olarak da kullanılabiliyor. Bununla beraber üyeler bu uygulamaya hiçbir ek fiyat ödemeden ulaşım sağlayabiliyor. Uygulama ilk etapta sadece Windows 10 ve 11 kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. 

SON

RF 100-300mm F2.8L IS USM Temel Özellikler:

100-300 mm odaklanma aralığı f/2,8 sabit zum 2,59 kilogram ağırlığı ile sınıfının en hafif lensii 5,5 stop ’lu Optik Görüntü Sabitleyici, Gövde İçi Görüntü Sabitleyici IBIS özelliğine sahip bir resim aygıtıyla beraber kullanıldığında 6 stop ’lu Çift Nano USM motoru kullanan suskun, süratli otomatik odaklama

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı