Çarpıcı Ses Kalitesine ve Şık Tasarıma Sahip HUAWEI FreeBuds 5, HUAWEI Online Mağazası'nda Ön Şatışta

PAYLAŞ
Çarpıcı Ses Kalitesine ve Şık Tasarıma Sahip HUAWEI FreeBuds 5, HUAWEI Online Mağazası'nda Ön Şatışta
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Huawei, yeni amiral gemisi HUAWEI FreeBuds 5 open-fit TWS kulaklıkları satışa sudu. FreeBuds 5 ’in hatasız kıvrımları, uçtan uca yüksek çözünürlüklü sesi, uzun batarya ömrü ve uslu ses irtibatı, onu özellikle modaya uygun ve zahmetsizce kullanılabilir mahsuller isteyen genç dinleyiciler için harikulade bir dost haline getiriyor.

HUAWEI FreeBuds 5, 2.999 TL ’den başlayan fiyatlarla Türkiye ’de ön satışa sunuldu. Ön satışa özel 300 TL sepet indirim fırsatını kaçırmayın.

HUAWEI FreeBuds 5, konforu ve estetik sürükleyiciliği had safhaya çıkaran aerodinamik bir tasarıma sahip. Kulaklıkların fütüristik damlacık biçimindeki tasarımı, on binlerce elverişli simülasyonun ve suratlarca optimizasyonun neticeyi olarak çift C kıvrımlarının kulakların dış hatlarına uymasını sağlıyor. Damlacık biçimindeki tasarım, kulaklıklar ile kulaklar arasında daha geniş bir temas alanı sağlayarak gerginliği eksiltip soluk alabilen bir kullanım tecrübeyi sunuyor. Yay biçimindeki gövde, bir kulaklığa değildiğinde tazyikin denk olarak dağıtılmasını sağlayarak etkileşimlerin çevik ve zahmetsiz olmasını sağlıyor.

FreeBuds 5, yenilikçi ayrı hoparlör, batarya modülü ve hakimiyet devre kartı mimarisi sayesinde güçlü yankı performansa da sahip. Her bileşen birbirinden bağımsız çalıştığından, şarj sürati ve ses performansı çok daha iyi neticeler veriyor.

FreeBuds 5 ’in iki rengi mevcut: Seramik Beyazı ve Buz Grisi. Kulaklıkların şarj paketi, sansasyonel mat parlaklığı ve dikkat çekici bir kolaylıkla açılıp kapanan dokulu yüzeyi ile etkileyici bir tasarım sunuyor.

Uçtan uca Yüksek çözünürlüklü Ses

Kulaklıkları kulaklık yapan şey hoparlörlerdir ve HUAWEI FreeBuds 5, düşük tonların sizi uçurmasını sağlamak için bas turbo teknolojisi ile donatılmış bir ultramıknatıs enerjik sürücüye sahip olarak bu alanda da göz dolduruyor. 16 Hz ’e kadar düşen bas tonları üretiyor. Çift devreli mıknatıslar sayesinde frekans tepkisi evvelki nesil mahsule göre %502 daha yüksek. Üçlü uyarlanabilir EQ, kulak kanalı biçimi, kullanım gidişatı ve ses seviyesinden kaynaklanan değişiklikleri ortadan kaldırmak ve devamlı olarak harikulade ses niteliği sağlamak için ses niteliğini 100 Hz ’den 2000 Hz ’e kadar reel zamanlı olarak optimize eder.

FreeBuds 5, L2HC ve LDAC kodeklerini destekleyerek hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından sertifikalandırıldı. Kulaklıklardaki ses aktarım sürati 990 kbps ’ye kadar çıkıyor ve saf yüksek nitelikli ses için 96 kHz/24 bit HD ses destekleniyor.

Daha Fazla Konfor için Sarih Geçmeli ANC

HUAWEI FreeBuds 5, kulak biçimine ve kullanım gidişatına göre uyarlanabilen üç mikrofonlu hibrit hengame yasaklamayı destekliyor. Uslu enerjik ANC ile kulaklıklar etraf gürültüsüne belirleyebilir ve hengame yasaklama modunu reel zamanlı olarak ayarlayabilir.

Kulaklıkların üç mikrofonlu dizilimi, aramalar sırasında hengameyi yasaklamak için derin nötr ağ DNN algoritmasıyla beraber çalışarak metroya bindiğinizde, hareketli bir kafede oturduğunuzda veya kalabalık bir sokakta yürüdüğünüzde sesinizi yüksek ve net bir biçimde dinlemenizi sağlar.

FreeBuds 5, şahsileştirilmiş açılır pencere, ses hizmeti widget ’ları, ses irtibat merkezi ve EMUI13 ile AI Life uygulaması tarafından desteklenen bir dizi meselesiz, uslu etkileşim ile geliyor.

Gelişmiş Batarya Ömrü ve Süratli Şarj

Kulaklıklar bütün şarjla 30 saat gibi afallatıcı bir vakit kullanılabiliyor ve 5 dakikalık süratli bir şarj, evvelki jenerasyona göre %200 daha süratli bir şarj oranıyla, 2 saate kadar dinlemeyi destekleyebiliyor.

Aygıtınızla Geçimli

HUAWEI FreeBuds 5, rastgele bir iOS veya Android uslu telefona bağlanabilir. Kolay eşleştirme mekanizması, kullanıcıların hangi sistemi desteklediğine bakılmaksızın Bluetooth kullanan rastgele bir makinede Huawei kulaklıkların harikulade ses niteliğini tecrübelemelerine imkân tanır. Huawei ’nin yenilikçi teknolojisi, her zaman, her yerde ve her makinede en rahat dinleme tecrübelerini sağlıyor.

Aygıtınızı HUAWEI FreeBuds 5 ile eşleştirmenin en uygun yolunu seçin ve en hoşlandığınız müzik dünyasına dalın! Şahsileştirilmiş hakimiyetler arıyorsanız, AI Life uygulamasını deneyin. Bir Android kullanıcısı olarak uygulamayı Huawei AppGallery ’den kolayca ve güvenle yükleyebilirsiniz. iOS kullanıcıları, makineyi doğrudan bir iOS uslu telefonla eşleştirerek Huawei FreeBuds ’ın tüm ana ve uslu işlevlerden faydalanabilirler.

HUAWEI FreeBuds 5, Seramik Beyazı ve Buz Grisi renk alternatifleriyle, HUAWEI Online Mağaza ’sında 2.999 TL üzerinden ön siparişe açıldı. Ön sipariş süresi süresince vade farksız 3 taksit fırsatı, 300 TL sepet indirimi ve  uslu telefon, uslu saat, tablet ve dizüstü bilgisayar kategorilerindeki seçili mahsullerle beraber alımda 300 TL ekstra indirim fırsatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. AFB5PR200TL kodu ile FreeBuds 5`i 200 TL indirimli alabilirler.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı