Casper VIA Ailesinin En Yeni Üyesi X30 Plus Satışa Çıktı

PAYLAŞ
Casper VIA Ailesinin En Yeni Üyesi X30 Plus Satışa Çıktı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Türkiye ’nin teknoloji markası Casper, VIA ailesinin en yeni azası X30 Plus ’ı duyurdu. Trendleri takip eden harcayıcıların tüm gereksinimlerine yanıt veren Casper, çağdaş tasarıma ve birbirinden güçlü özelliklere sahip yeni uslu telefonuyla harcayıcılara hayallerindeki teknolojiyi sunuyor. 

8 GB RAM + 8 GB sanal RAM olmak üzere toplamda 16 GB RAM özelliği, 50 MP kamerası, 4600 mAh pil kapasitesi, NFC teknolojisi ve 30 W süratli şarj özelliğine sahip Casper VIA X30 Plus, üstün teknolojik özellikleri trend bir tasarımla kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Yaşamın dijitalleşmesi ve mobilitenin ehemmiyetinin çoğalmasıyla beraber kullanıcıların lüzumları da değişiyor. Trendleri takip eden bir hayli harcayıcının geniş ekrana, güçlü özelliklere sahip kameraya, süratli şarj edilebilen pile ve yüksek kapasiteli depolama alternatifleri sunan uslu telefonlara gereksinim dinlediğini göz önünde bulunduran Türkiye ’nin teknoloji markası Casper, kullanıcıların tüm bu gereksinimlerini VIA X30 Plus ’ta topladı. İnce, köşeli ve yalnızca 8.1 mm gövde inceliğine sahip, Android 12 işletim sistemiyle gelen Casper VIA X30 Plus, arka kapak tasarımında kullanılan özel dikey parlama efekti ile göz akdikeni ve premium bir görünüm sunuyor. Yeni VIA X30 Plus, suni zihin teknolojisine sahip 50 MP ’lik ana kamerasıyla yüksek çözünürlüklü resimler sürükleyebilirken ana kamerayı destekleyen 8 MP 118 derecelik geniş açı kamerasıyla tek bir kareye çok daha fazla perspektif sığdırıyor. VIA X30 Plus ’ın 2 MP ’lik bokeh kamera özelliği ise resimlere derinlik katıyor ve 13 MP yüksek çözünürlüklü ön kamerayla kullanıcılar en mutlu anlarını ebedileştirebiliyor.

30 W Süratli Şarj Özelliği ve Üstün RAM Kapasitesi Asla Yarı Yolda Vazgeçmez

%89 ekran gövde oranı ve 6.5” FHD IPS oturuma sahip Casper VIA X30 Plus ile tüm multimedya içeriklerde sinematik bir tecrübe elde edilebiliyor. 256 GB depolama alanında 50 bin resim ve 48 saatlik 720P video depolayabilen Casper VIA X30 Plus, depolama alanını 512 GB ’a kadar artırma opsiyonu da sunuyor. 30 W süratli şarj özelliği sayesinde de kullanıcılarına 30 dakika içinde %60 dolum yapabilme olanağı sunuyor. Ayrıca, RAM Plus Future alternatifi ve 8 GB RAM ’e ek olarak 8 GB ’lık sanal RAM takviyesiyle süratli uygulama kullanımı ve yüksek reyin performansı sunan VIA X30 Plus, kullanıcılarına eşsiz bir tecrübe yaşatıyor. Type-C teknolojisiyle kullanıcıların hem telefonlarını şarj edebilmesine hem de süratli bilgi aktarımı yapabilmesine imkân sağlayan VIA X30 Plus, surat tanıma sistemi ve parmak izi okuyucusuyla da güvende sezdiriyor.

Casper VIA X30 Plus ’ın NFC Özelliği Sayesinde Cüzdana veya Karta Gereksinim Yok

Mobil makineler ile ödeme yapmak ve almak, NFC teknolojisi ile olası hale geliyor. Gerek alışveriş yaparken gerek finansal harekâtlar asıllaştırırken bir hayli kullanıcı NFC teknolojisini kullanıyor. Temassız olarak operasyonların hakikatleşmesine imkân sağlayan yeni nesil ödeme teknolojisi NFC özelliğiyle beraber gelen Casper VIA X30 Plus sayesinde, internete veya mobil bilgiye gereksinim dinlenmeden takribî 10 cm yakınlıktaki tüm makinelerle irtibat kurulabiliyor. Casper VIA X30 Plus ’ı satın alan tüm kullanıcılar, kablolu kulaklık ve transparan koruma kılıfına da fiyatsız bir biçimde sahip oluyor. Türkiye ’nin teknoloji markası Casper ’ın, kullanıcıların tüm gereksinimlerini tek bir telefonda topladığı VIA X30 Plus ’ın tüm özellikler şu biçimde:

16 GB RAM 8 GB RAM + 8 GB VRAM 256 GB dahili hafıza 512 GB ’a kadar artırılabilir hafıza 30W Süratli Şarj NFC Teknolojisi 50 MP + 8 MP + 2 MP Suni Zihin Yardımlı Arka Kamera 13 MP Ön Kamera Çoklu Çekim Modları MediaTek Helio G99 6 nm, 8 Çekirdek Harekâtçı 4600 mAh Pil 6.5” Ekran Ebadı %89 Ekran Gövde Oranı 2400*1080 FHD Ekran Çözünürlüğü IPS Ekran Teknolojisi Platin Antrasit ve Platin Gümüş Renk Alternatifleri 550 NIT Ekran Parlaklığı Android 12 İşletim Sistemi Fingerprint / Face ID Özelliği

 

Kaynak: adamnedio.com