Casper'dan Talebeler İçin Sevinçli Tatil Kılavuzu!

PAYLAŞ
Casper'dan Talebeler İçin Sevinçli Tatil Kılavuzu!
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Yoğun mektep programının ardından tüm talebelerin gözü yarıyıl tatiline çevrildi. Son ders zilinin çalmasıyla beraber talebelerin dört gözle beklediği yarıyıl tatili başlarken Türkiye ’nin teknoloji markası Casper, talebeler için hazırladığı sevinçli tatil kılavuzunu yayınladı.

Oldukça yoğun geçen mektep programından azıcık olsun uzaklaşmak ve dinlenmek isteyen tüm talebelerin coşkuyla beklediği yarıyıl tatili başladı. Talebelere, “Yarıyıl tatilinde ne yapmak istiyorsunuz?” diye sorulsa hiç şüphesiz gençlerin büyük çoğunluğunun yanıtı “Reyin oynamak, dizi ve film izlemek.” olacaktır. “Hangi oyunu oynasam?” ya da “Hangi diziyi izlesem?” diye kafasında sual işaretleri olan gençlerin imdadına Türkiye ’nin teknoloji markası Casper, “Sevinçli Tatil Kılavuzu” ile yetişiyor.

Reyin Oynamak Bir Tutku Diyenlere

Reyin dünyasının birbirinden değişik ve eşsiz âlemleri, yarıyıl tatiline giren ve azıcık olsun kafasını boşaltmak isteyen talebeleri cezbediyor. Efor ve performansı yine belirleyen, tüm kullanıcılarının temennilerine ve lüzumlarına müteveccih binlerce yapılandırma alternatifi sunan Türkiye ’nin teknoloji markası Casper, yarıyıl tatilinde hangi oyunları oynayacağına karar veremeyen talebeler için en coşku verici alternatifleri sıraladı.

1. Spor severlerin ilk seçimi NBA ve FIFA oluyor. İster laptop ister masaüstü reyin bilgisayarlarına sahip olsun, tüm talebelerin en büyük tutkusu olan futbol ve basketbola alakaları çok yüksek. Tüm talebeler, yeşil sahalarda en coşkulu dakikaları FIFA 2023 ile yaşayabilir veya NBA 2K23 ’nam MyCareer moduyla dünyanın en iyi oyuncularına karşı kendilerini ispatlayabilir.

2. Sürate ve serüvene hazır mısınız? Şayet sürat ve serüven arıyorsanız, Forza Horizon 5 bütün size göre. Dünyanın en harikulade otomobilleriyle soluk kesici bir tecrübeyi, Intel ’in 11. ve 12. Nesil harekâtçılarıyla NVIDIA ’nın RTX ekran kartları ile donatılan Excalibur reyin bilgisayarlarında yaşamanın bütün zamanı.

3. Su altında eşsiz bir tecrübe yaşamak isteyenlerin ilk seçimi Subnautica. Yabancı bir okyanus seyyaresinde, coşku dolu bir serüven sizi bekliyor. Oyunu oynarken pek çok kere bu maceranın nasıl sonlanacağını merak edecek ve yaşamda kalmaya çalışırken kendinizi bir hayli olasılığı düşünürken bulacaksınız.

4. Aksiyon tutkunlarını uykusuz geceler bekliyor. Video reyin sektörünün en etkileyici oyunlarından bir tanesi hiç şüphesiz God of War! Öyle ki hem reyin konsollarında hem de PC ’de en çok oynanan oyunlar listesinde ilk sıralarda. Olimpos yaradanları aldığı intikamın üzerinden seneler geçerken Kratos, İskandinav yaradanlarının arasında sıradan bir insan olarak hayatını sürdürüyor. Bu sert ve acımasız dünyada Kratos ’u bekleyen serüvenlere eşlik etmek isteyen gençleri uykusuz geceler bekliyor.

Yarıyıl Tatilinde Zevkle İzlenecek Film ve Dizi Teklifleri

Tüm talebelerin sabırsızlıkla beklediği yarıyıl tatilinde laptopunu açan ve “Bugün hangi filmi veya diziyi izlesem?” diye düşünen talebeler için en iyi film ve dizi teklifi Türkiye ’nin teknoloji markası Casper ’dan geliyor.

1. Filmlerin içinde kaybolmak isteyenler. Andy ve Red adlı iki mahkumun parmaklıklar arasında kurduğu dünyayı anlatan Esirliğin Kıymeti, izleyenlere umut oluyor. Stephen King uyarlaması olan filmin başrollerini Morgan Freeman ve Tim Robbins paylaşıyor. Esirliğin Kıymeti, en iyi film adaylığı da dahil olmak üzere toplam 7 dalda Oscar ’a aday gösterildi. IMDB ’de en iyi filmler listesinin 1 numarasındaki koltuğunu uzun senelerdir vazgeçmeyen Esirliğin Kıymeti, film kültürü kazanmak isteyen herkesin ilk adımı.

2. Avatar ’ın sihirli dünyasında bu büyük maceraya eşlik etmek ister misiniz? Avatar: Suyun Yolu, çıkışından haftalar geçmesine karşın gişedeki ivmesini sürdürüyor ve dünya çapında hasılat rekorları kırmaya devam ediyor. 13 sene sonra piyasaya çıkan James Cameron imzalı film, Pandora seyyaresinde Na ’vi ulusuna üye olup Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully ’nin tanıdık bir düşmanın yine seyyarelerine tehdit oluşturması sonrası Na ’vi milletiyle verdiği çabayı anlatıyor. Yarıyıl tatilinde cümbüşlü bir etkinlik yapmak isteyenler, sinemada bu büyük maceraya eşlik edebilir. Serinin 2009 senesinde çıkış yapan ilk filmi Avatar, bugün bile gişede en çok kazandıran filmi rekorunu elini yakalıyor.

3. Kendi dedektiflik ofislerini kuran dört dostun serüvenlerine ortak olmaya hazır mısınız? The InBESTigators, 4 dostun serüven dolu macerasına odaklanıyor. 2019 üretimi bu dizide dört dostun birbirinden değişik tecrübelerine eşlik ediliyor. 10 yaşında bir bulmaca dâhisi olan Maudie, sınıf dostları Ezra, Ava ve Kyle ile bir dedektiflik ofisi kurarak çözülmeyen hiçbir kabahat kalmaması için amansız bir maceraya başlıyorlar. Bu eşsiz serüvende kahramanlarımızın yer yer espri dolu serüvenlerine eşlik etmek sevinçli bir tatil tecrübeyi olacaktır.

 

Kaynak: adamnedio.com