Dell Technologies G serisinin yeni aboneleri G16 ve G15'i tanıttı

PAYLAŞ
Dell Technologies G serisinin yeni aboneleri G16 ve G15'i tanıttı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Hatasız reyin tecrübelerini oluşturan unsurlar devamlı gelişirken Dell Technologies, oyuncuların değişen lüzumlarını karşılayan anlamlı ve tesirli yeniliklerle fark yaratmaya devam ediyor. İşletme, yeni G16 ve G15 serisinden dizüstü reyin bilgisayarını tanıttı. Dell ’in yeni G16 ve G15 dizüstü reyin bilgisayarları, güvenilirlik ve sadeliğe katlanıyor. Aynı zamanda genç ve cümbüşlü bir tasarıma sahip olan G ailesinin yeni aboneleri, buna uygun da güçlü bir performans sunuyor. 

80 ’lerin ruhu geri dönüyor

Dell Technologies, G15 ve G16 ile yeni ve cesur bir tasarım yaklaşımı özümsüyor. Premium metalik renklere karşı, 80 ’lerin popüler estetiğini beğenenler tarafından hoşlanılacağına inanılan göz akdikeni retro turuncu ve mavi alternatifleri bulunuyor. Her iki modelde de oyuncu tecrübesini artırmak için G-modu tuşu, özel reyin makro tuşları ve toggle audio tuşları bulunuyor. G15, sayı tuş ekibine sahip tek bölgeli ve dört bölgeli RGB klavye alternatifleri sunarken, G16 tek bölgeli RGB ve Cherry MX klavye alternatifleri sunuyor.

Alienware ’den esin alıyor!

İç kısma bakıldığında ise G15 ve G16, en son Intel, AMD ve NVIDIA teknolojisiyle güçlendirilerek reyin maratonlarında dahi grafik yoğun oyunları basitlikle destekliyor. G Serisinde ilk defa, Alienware ’den esin alan Buğu Bölme Soğutması ve Element 31 termal arayüzü bulunuyor. Her iki aygıt da en üst seviyede oyuncu özelleştirmesi için yenilenen Alienware Command Center ’a sahip.

Hepsini idaremek tek bir arayüzle olası: Yenilenen Alienware Command Center 

G Tezsi dizüstü reyin bilgisayarları, yine planlanan Alienware Command Center AWCC ile beraber piyasaya sürülüyor. Böylece en üst seviyede şahsileştirme ve basitlik parmakların uçlarına taşınıyor.

Alienware Command Center esasta hakimiyet oturumu, oyuna özel profiller ve temalar, aydınlatma, makrolar, ses ve sürat artırma gibi reyin tecrübeleri için kritik olan ayarlara süratli bir biçimde ulaşabilmeye takviyeci oluyor. Yine planlanan AWCC ise yalnızca yazılım güncellemelerinden ve evvelki versiyona yapılan geliştirmelerden ibaret değil. Yeni Alienware Command Center, sezgisel ve dinç bir kullanıcı tasarımına sahip yeni bir mimari olarak karşımıza çıkıyor. Bu yalnızca AWCC ’de gezinmeyi ve güncelleme yapmayı basitleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda reyin tutkunlarını daha iyi birer oyuncu hâline getiriyor. Misalin oyuncular reyin oynarken performansını artık görebiliyor ve ayarlayabiliyor.

Her iki makinenin de 2023 ’şöhret bahar aylarında satışa sunulması bekleniyor. Başlangıç maliyetleri ise Dell G15 için 849 dolar, Dell G16 içinse 1,499 dolar olacak.

 

Kaynak: adamnedio.com