Diablo IV Resmen Altın Statüsüne Ulaştı

PAYLAŞ
Diablo IV Resmen Altın Statüsüne Ulaştı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Oyunun 6 Haziran 2023 ’te piyasaya sürülmesine bir aydan azıcık fazla bir zaman kala, Diablo IV resmen altın statüsüne erişti! Merakla beklenen reyin, cinsi tanımlayan serinin dördüncü kısmı olarak Sanctuary ’nin karanlık dünyasını bir kere daha oyuncularla buluşturuyor.

“Altın statüsüne geçmek, bu ikonik serinin yeni nesil versiyonunu hazırlamak için çok çalışan mucizevi Diablo IV takımı için ehemmiyetli bir dönüm noktası. Bu, 6 Haziran ’daki tanıtımımıza doğru atılan somut ve anlamlı bir adım” diyor Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson. “Oyuncular ister serinin kıdemlileri olsun, ister ilk kere katılacak olsun, herkesin oyunun tamamını tecrübelemesi için sabırsızlanıyoruz: mucizevi öykü anlatımına katılmak, şahsiyet sınıflarını ve yapılarını sınamak ve oyunun sonunun ve Sanctuary ’nin karanlık dünyasının neler sunabileceğini keşfetmek gibi aktivitiler oyuncuları bekliyor.”

“Going Gold”, video oyunu sanayisinde oyunun tanıtım versiyonunun geliştirilmesinin bitirildiğini duyurmak için kullanılan bir terim ve bu canlı hizmet oyununun dünya çapındaki oyunculara sevk edilmesinde ehemmiyetli bir adım atıldığı anlamına gelmekte. Diablo IV ’te oyuncular, Sanctuary ’nin karanlık ve gotik dünyasını Kutsal Anne Lilith ’deri kurtarmak için savaşa katılabilir ve yol süresince canavarların üzerindeki şeytanca ordularla savaşabilirler. 

CEHENNEMDEN ALTIN VURGULAR

– Kendi Yolunuzda Oynayın: Oyuncular istedikleri şahsiyet fantezisini yaratmak için her zamankinden daha fazla alternatife sahipler; beş değişik şahsiyet sınıfı, bir dizi kozmetik ve yetenek arasından tercih yapabiliyor ve dünyada istedikleri yolu izleyebiliyorlar.

– Sarih Dünya Oynanışı: Bütün bir öykü senaryosu, 120 ’den fazla zindan, düzinelerce yan misyon, dünya işverenleri ve keşfedilecek tonlarca arazi ile bitirin. 

– Yeni Reyin Sonu Sistemleri: Oyuncular devasa paragon tahtaları, PvP bölgeleri, Nightmare Dungeons and Helltides ve Tree of Whispers aracılığıyla reyin sonunda gelişmeye ve yeteneklerini test etmeye devam edebilirler.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı